Do práce na kole 2020 bude. Jdete do toho s námi? - Do práce na kole

Do práce na kole 2020 bude. Jdete do toho s námi?

Do práce na kole 2020 bude. Jdete do toho s námi?
26. 3. 2020

Doufáme, že si jako my v rámci možností užíváte jarní paprsky alespoň na balkóně nebo třeba při cestě do práce. Víme, že toho v této nelehké době máme každý víc než dost, ale právě odhodlání a pohyb nám může pomoci se se situací vyrovnat.  

Jízda na kole, koloběžce nebo chůze či běh získaly v uplynulých dnech zcela nový význam. Staly se nejzdravějšími a nejbezpečnějšími dopravním prostředky, které navíc neznečišťují ovzduší. Právě špatný vzduch totiž negativně ovlivňuje i průběh různých nemocí.

Výzva Do práce na kole se tak letos stává největším národním teambuildingem (který lze navíc provozovat i na dálku a s dostatečnými odstupem) v duchu dobré nálady a tolik potřebného pravidelného pohybu.

Sledujeme samozřejmě aktuální situaci a jsme připraveni jí uzpůsobit i podobu letošní akce. Vše máme nachystáno na květen a pokud už do práce jezdit budete, můžete čile zapisovat své cesty. Pro všechny ostatní uvažujeme o možnosti zapisování i dalších fyzických nebo relaxačních aktivit do systému (bez nutnosti dodržet min. vzdálenost 1,5 km na jednu cestu) a jsme také otevření tomu, abychom přidali ještě jeden náhradní měsíc – červen nebo září.

Nevzdáváme se! S ušmudlanými dětmi v zádech, řvoucími pohádkami a plnými koši obalů od brambůrek dotáhneme jubilejní 10. ročník Do práce na kole do cíle. A moc nám pomůže, když do toho půjdete s námi a co nejdříve se zaregistrujete. Když to stihnete ještě do konce března, tak budete mezi prvními, kdo obdrží startovní balíček s tričkem nebo nákrčníkem a také vylepšenými Cyklonovinami.

Zároveň jsme se rozhodli zlevnit druhou vlnu registrace (1. 4. – 15. 4.) na úroveň vlny první – startovné tedy bude stále činit 290 korun.

 

Přebírání balíčků

Díky nové službě GLS bude jeden z účastníků z firmy/pobočky informován o doručení balíčku s tričky, samolepkami a Cyklonovinami předem a bude mít možnost změnit místo i čas doručení. Pokud máte firemního koordinátora, může upravit adresáta balíčku on, a pokud ne, můžete se jím stát. Pokud nikdo nezvolí konkrétního adresáta, bude na balíčku jméno a kontakt náhodně vybraného člena jednoho z týmů (jako tomu bylo vždy). Při přebírání balíčku věnujte, prosím, pozornost níže sepsanému desateru zodpovědného příjemce.

Potkáme se na startu?

Jak dopadla Zářijová výzva Do práce na kole 2023?

Jak dopadla Zářijová výzva Do práce na kole 2023?

Letošní, již 7. ročník Zářijové výzvy Do práce na kole, pěšky nebo poklusem se skutečně vydařil. Nejen díky krásnému počasí, které hrálo cyklistice, ale i pěší chůzi nebo běhu výrazně…
Cyklisté a cyklistky z Komerční banky šlapali pro dobrou věc

Cyklisté a cyklistky z Komerční banky šlapali pro dobrou věc

Komerční banka je druhým rokem generálním partnerem Do práce na kole a její centrála v pražských Stodůlkách získala v letošním roce ocenění Cyklozaměstnavatel roku. Už tradičně se v září cyklisté…
Nákladní elektrokolo Tern GSD jako základ AutoMatí mobility

Nákladní elektrokolo Tern GSD jako základ AutoMatí mobility

Cyklosnídaně a cyklosvačiny Do práce na kole, AutoMatí stánky na slavnostech Zažít město jinak či cyklojízdy. Při realizaci nejen těchto akcí nám pomáhá náš spolkový miláček, nákladní a rodinné elektrokolo…
Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Mediální partneři