Podpořte svůj oblíbený cykloobchod   - Do práce na kole

Podpořte svůj oblíbený cykloobchod  

Podpořte svůj oblíbený cykloobchod  
12. 5. 2020, 3 min. čtení

Každodenní ježdění do práce na kole zpravidla znamená, že se o kolo nestíháte moc starat. Po většinu doby je nejspíše špinavé, možná má i převody trochu rozhozené, přední kolo je tu a tam lehce podfouknuté, ale je to váš oblíbený držák, pracuje pro vás i s vámi a zkrátka ho máte rádi. Co takhle mu koupit nějaký hezký doplněk za tu všechnu dřinu, kterou zvládá? Pokud si řeknete, že ano, že sobě i svému kolu pořídíte něco pěkného, zapomeňte na velké e-shopy, zapomeňte na supermarkety nebo velká obchodní centra. Vydejte se do svého oblíbeného cykloobchodu. No ano, toho na rohu, kolem kterého pravidelně jezdíte!

Spousta malých podnikatelů má za sebou několik velmi špatných týdnů a i když se situace začíná výrazně zlepšovat, je třeba je podpořit. A především proto, aby na tom rohu byli i za rok, až budete potřebovat přecentrovat zadní kolo nebo vyměnit středové složení, případně až si budete chtít nechat opravdu odborně poradit, jaké nové kolo si vybrat. Takových rad se vám přes internet moc nedostane a v supermarketu vám je obsluha také nesdělí.

V případě, že se rozhodnete něco pěkného si nadělit, rozhodně se můžete vydat třeba do některého z obchodů, který spolupracuje s hlavním partnerem Do práce na kole – uherskobrodskou firmou AZUB BIKE. Ta mimo jiné prodává skládací kola Tern, je také distributorem vodotěsných brašen ORTLIEB, kožených i nekožených sedel a doplňků Brooks a také dětských a nákladních vozíků Burley. Přehled všech spolupracujících prodejen najdete na jejich mapě, ve které si můžete obchody filtrovat i dle značek, které zastupují.

A nezapomeňte, je jaro a k jaru patří barvy. Navíc barvy jsou na kole nejen krásné, ale navíc také bezpečné. Proto v AZUBu připravili také výběr jarně barevných cykloproduktů, které si můžete ve výše zmíněných obchodech koupit nebo objednat. Do světa cyklobarev se vydejte tudy!

Pojďte pracovat jako vedoucí výzvy Do práce na kole Výzva Do práce na kole

Pojďte pracovat jako vedoucí výzvy Do práce na kole

Pojďte pracovat jako vedoucí výzvy Do práce na kole
Hledáme vývojáře*ku pro Do práce na kole práce

Hledáme vývojáře*ku pro Do práce na kole

Hledáme vývojáře*ku pro Do práce na kole
I krátká procházka třikrát týdně snižuje výskyt chronické bolesti zad téměř o 50 % Chůze

I krátká procházka třikrát týdně snižuje výskyt chronické bolesti zad téměř o 50 %

I krátká procházka třikrát týdně snižuje výskyt chronické bolesti zad téměř o 50 %
Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři