Na kole i poklusem v čelenkách Bjež - Do práce na kole

Na kole i poklusem v čelenkách Bjež

Na kole i poklusem v čelenkách Bjež
25. 4. 2022, 3 min. čtení

Květen přináší tradiční výzvu Do práce na kole, pěšky nebo poklusem, na kterou se v organizačním týmu akce pro 25 000 lidí připravujeme už řadu měsíců. A připravujeme se i na vlastní účast – servisujeme kola, pořizujeme vybavení a letos jsme poprvé vyzkoušeli i praktické čelenky od české značky Bjež

Čelenky jsme dostali k testování začátkem dubna. Bjež má na výběr mnoho designů, ze kterých si vybere každý nehledě na věk a zaměření. My jsme zvolili potisk v barvách letošní výzvy Do práce na kole, v očekávání nadcházejícího jara již v perforované variantě do teplých dnů.

I když čelenky působí na první pohled jako doplněk pro sportovní typy, praktické vlastnosti ocení kde kdo. Využijete ji jak na čistý sport (běh, badminton, silniční kolo), tak na praktické cestování po městě. Hodí se při sjezdech za chladnějšího počasí i při ranní dojížďce, kdy ochrání vaše uši i dutiny. Čelenka se nosí pod vlasy a dobře absorbuje pot, takže během slunečného odpoledne či při náročnějším výstupu se zase nemusíte bát, že vám pod helmou vlasy nepříjemně zvlhnou.

Testovali jsme od +3 po +15°C. “V chladnějším počasí bych nicméně příště volila zimní variantu,” usmívá se kolegyně Zuzana, která jezdí pravidelně i na sportovní cyklovyjížďky za město.

Díky prodyšnému lehkému materiálu čelenka velmi rychle schne, takže není problém ji večer vyprat (stačí v ruce) a ráno znovu vyjet.

Já jsem ocenila především krásný design a praktičnost. Čelenka se krásně vejde pod helmu, ale vypadá dobře i samostatně. Řeší mi problém s neposlušnými vlasy a chrání uši, když trochu fouká nebo jedu svižně. Čelenku jsem půjčila na kolo pod helmu i své dlouhovlasé sedmileté dceři a byla nadšená. Velikost je univerzální, takže sedne dceři i mě, s poměrně velkou hlavou,” doplňuje Anna z organizačního týmu Do práce na kole.

V Bjež mají v nabídce spousty krásných designů čelenek v provedení do tepla i do zimy a vy, účastníci výzvy, si je u nich v e-shopu můžete s kódem BJEZ15DPNK nakoupit s 15% slevou až do 30. 5. 2022. Sleva neplatí na již zlevněné produkty a sady.

 

Značka Bjež nachystala také 50 čelenek pro výherce Květnové výzvy Do práce na kole.

Foto: Máca Juříčková

Brněnský radní Petr Kratochvíl: Do práce na kole je skvělá příležitost pro týmovou spolupráci a posílení mezilidských vztahů Cyklodoprava

Brněnský radní Petr Kratochvíl: Do práce na kole je skvělá příležitost pro týmovou spolupráci a posílení mezilidských vztahů

Brněnský radní Petr Kratochvíl: Do práce na kole je skvělá příležitost pro týmovou spolupráci a posílení mezilidských vztahů
Jaká byla letošní Květnová výzva? Čísla a data 2024 Cyklodoprava

Jaká byla letošní Květnová výzva? Čísla a data 2024

Jaká byla letošní Květnová výzva? Čísla a data 2024
Zveme na závěrečné večírky Do práce na kole 2024 do práce na kole

Zveme na závěrečné večírky Do práce na kole 2024

Zveme na závěrečné večírky Do práce na kole 2024
Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři