Udržitelná výroba našeho partnera MERCHYOU - Do práce na kole

Udržitelná výroba našeho partnera MERCHYOU

Udržitelná výroba našeho partnera MERCHYOU
9. 5. 2023, 4 min. čtení

V rámci startovního balíčku můžete najít 100% organické tričko, které ekologicky potiskl náš generální partner MERCHYOU. Jako jedna z prvních evropských tiskáren na textil tisknou výhradně ekologickými barvami, které neobsahují žádné těžké kovy ani ftaláty. I veškeré jejich výrobní procesy jsou v souladu se standardy udržitelnosti a etickými principy. Užijte si vaše organické tričko, letos s jedinečným designem od Jana Charváta!

Jedině udržitelným jednáním můžeme fungovat v rovnováze, harmonii a společně prosperovat. Proto je nutné transformovat mnoho oblastí našich životů tak, aby byly šetrné k přírodě, a tudíž i k lidem. Ať už je to doprava, péče o naše zdraví, odpovědnější zacházení s přírodními zdroji, omezování a správné využívání odpadu a materiálů, důstojné životní podmínky pro všechny, tyto všechny a mnoho dalších oblastí by neměly být v procesu změny na udržitelnou budoucnost opomenuty.

Jednou z nich je také oblečení, které nám dělá společníka každý den. Módní průmysl však patří mezi největší znečišťovatele naší planety. Konvenční postupy výroby textilu drancují a znečišťují půdu, vodní zdroje i okolní přírodu. Ve výsledku může být oblečení nebezpečné i pro zdraví svého nositele. Při výběru oblečení je proto důležité volit takový textil, jehož výroba byla v celém svém procesu maximálně ohleduplná k přírodním zdrojům i lidem.

V tričku od MERCHYOU se budete cítit jako v bavlnce

V AutoMatu usilujeme o to,  jednat odpovědně nejen v oblasti dopravy, zdravých aktivit, ale i veškerých dalších našich činnostech. Proto je naším generálním partnerem udržitelná textilní tiskárna MERCHYOU, od které se můžete letos těšit na ekologicky potištěné tričko ve startovním balíčku nebo výherní mikinu.

V MERCHYOU tisknou výhradně eco-friendly barvami bez obsahu těžkých kovů nebo ftalátů a vybrat si můžete z široké škály textilu, který byl vyroben šetrně k přírodě a férově k lidem.

Takhle se tiskla naše, respektive vaše účastnická trička

Takhle se tiskla naše, respektive vaše účastnická trička

Jako jedna z prvních textilních tiskáren v Česku nabízí MERCHYOU i GOTS certifikovaný textil s GOTS potiskem. Tento globálně uznávaný certifikát zaručuje splnění přísných ekologických i etických standardů v celém řetězci výroby textilu – od pěstování organických surovin, zpracování až po finální úpravy jako je například potisk. I samotná výroba MERCHYOU je GOTS certifikována, a díky tomu u nich můžete získat kompletně GOTS certifikovaný produkt!

Kromě GOTS má MERCHYOU certifikát PETA-Approved Vegan, který zaručuje, že ve své výrobě nepoužívají žádné materiály živočišného původu a veškeré barvy i pomocné materiály jsou veganské. Nově MERCHYOU představilo i kompostovatelný merch, který je možné po jeho donošení jednoduše dát na kompost, kde se přirozeně rozloží.

www.merchyou.com

7 důvodů, proč přijmout naši Zářijovou výzvu výzva

7 důvodů, proč přijmout naši Zářijovou výzvu

7 důvodů, proč přijmout naši Zářijovou výzvu
Pojďte pracovat jako vedoucí výzvy Do práce na kole Výzva Do práce na kole

Pojďte pracovat jako vedoucí výzvy Do práce na kole

Pojďte pracovat jako vedoucí výzvy Do práce na kole
Czechitas vytvořily interaktivní mapu cyklistiky v Liberci. Na základě dat z Do práce na kole Cyklodoprava

Czechitas vytvořily interaktivní mapu cyklistiky v Liberci. Na základě dat z Do práce na kole

Czechitas vytvořily interaktivní mapu cyklistiky v Liberci. Na základě dat z Do práce na kole
Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři