Přijměte Květnovou výzvu Do práce na kole 2024 už teď. Pořiďte si poukaz na startovné - Do práce na kole

Přijměte Květnovou výzvu Do práce na kole 2024 už teď. Pořiďte si poukaz na startovné

Přijměte Květnovou výzvu Do práce na kole 2024 už teď. Pořiďte si poukaz na startovné
20. 11. 2023

Namotivujte sebe nebo své blízké k pravidelnému pohybu na kole, koloběžce, pěšky nebo poklusem! Vyhecujte kolegyně nebo kolegy, kamarády nebo příbuzné a pojďte do toho spolu s více než 25 600 účastníky a účastnicemi z celé republiky!

Kromě vlastní kondice a psychické pohody podpoříte i přátelskou atmosféru našich měst a životní prostředí. Poukaz na startovné do Květnové výzvy 2024 můžete pořídit elektronický nebo tištěný. Obě varianty na vás již čekají v našem e-shopu.

Udělejte (si) radost!

Zakoupením poukazu uděláte radost sobě, ale třeba i svým blízkým a zajistíte si tak ideální vánoční dárek a motivaci ke zdravému pohybu. Říct si o něj můžete i svému zaměstnavateli. Vybídněte ho, aby se připojil mezi instituce a firmy, kterým záleží na udržitelné budoucnosti našich měst i fyzické a psychické kondici svých zaměstnanců. Zároveň si tak zajistíte účast v Květnové výzvě za nejvýhodnější cenu. Pro každého účastníka a účastnici výzvy chystáme originální designové triko ročníku, Akce na triko, cyklosnídaně a cyklosvačiny, slevy od našich partnerů a samozřejmě i možnost zapojit se do slosování o hodnotné ceny. Dobrý pocit z udržitelného pohybu po městě se dostaví sám.

V benefičním e-shopu AutoMatu najdete ale i mnoho dalšího, co se vám bude hodit nejen pod vánoční stromeček. Přesvědčte se sami a podpořte tak práci spolku AutoMat na lepších městech pro všechny.

Líbí se vám co v AutoMatu děláme? Podpořte nás, udržitelnou mobilitu a městskou cyklistiku v Česku jakoukoliv částkou a nakrmte AutoMat. Díky!

 

Přijměte Lednovou výzvu Do práce na kole, pěšky nebo poklusem 2024

Přijměte Lednovou výzvu Do práce na kole, pěšky nebo poklusem 2024

Zdravý životní styl, čistá hlava, ale také ohleduplnost k životnímu prostředí. To jsou jen některé z motivací, proč stále více lidí holduje udržitelné dopravě. A k pravidelnému pohybu po městě…
Cykloskokanem 2023 je Ostrava. Jen letos investovala do cyklo 160 milionů Kč

Cykloskokanem 2023 je Ostrava. Jen letos investovala do cyklo 160 milionů Kč

Historicky druhým městem, které získalo titul Cykloskokan Do práce na kole, se letos stala Ostrava. Titul oceňuje město, které v posledním roce až 2 letech udělalo významný pokrok v oblasti…
Jezdíme za mokra a sněhu

Jezdíme za mokra a sněhu

Drnčí budík, na parapet bubnují kapky a vy už rychle rušíte dnešní cestu na kole? Ne tak zhurta, přátelé! Díky dnešním tipům zjistíte, že i za deště a dokonce i…
Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Mediální partneři