Představujeme ročníkové triko Květnové výzvy 2026 a další novinky - Do práce na kole

Představujeme ročníkové triko Květnové výzvy 2026 a další novinky

27. 1. 2026, 3 min. čtení
Představujeme ročníkové triko Květnové výzvy 2026 a další novinky

„Vizuál symbolizuje naše cesty z práce a do práce. Ty jsou někdy více přímé a jindy méně. Jejich výsledkem by měl být ale dobrý pocit, který představuje citoslovce mmmm,“ říká autor designu letošního trika a ponožek Květnové výzvy, dvorní grafik spolku AutoMat Filip Zatloukal.  

 

Triko Květnové výzvy Do práce na kole 2026 je nově unisexové, a proto bude k dispozici celkem v osmi velikostech od XXS až po 3XL. Právě dostatečný výběr velikostí trik je letos tou pravou motivací pro včasnou registraci. Cenové vlny se mění na distribuční a protože z environmentálních důvodů bude trik letos omezené množství, čím dřív se registrujete, tím větší výběr velikostí vám bude k dispozici. Cena účastnického poplatku po celou dobu registrací (únor až květen 2026) stejná a to ve dvou variantách: s účastnickým balíčkem 579 Kč (můžete si vybrat mezi trikem a ponožkami) a 399 Kč za tu nejudržitelnější variantu, a sice bez balíčku. Další motivací pro včasnou registraci je losování hodnotných cen, které získají ti, kteří se přihlásí do konce února a března.

Nový systém pro firemní koordinátory a koordinátorky

Každý rok se snažíme pracovat na tom, aby byl účastnický systém přívětivý ke všem zapojeným. Letos představíme vylepšený systém pro firemní koordinátory a koordinátorky, který jim ještě usnadní péči o všechny cyklisty a pěší ve firmě či instituci.

Zdarma také pro naše podporovatelstvo

Lidé, kteří jsou dárci a dárkyněmi Klubu přátel AutoMatu, budou mít účast v Květnové výzvě, tak jako každý rok, zdarma. Každému, kdo nás podporuje částkou vyšší než 200 Kč měsíčně, pošleme unikátní registrační kód na účast bez balíčku, dárcům a dárkyním, kteří přispívají 400 a více Kč měsíčně, kód na účast s balíčkem. Připojte se k nim, podporujte pravidelně finančně aktivity AutoMatu a příští rok si užijte Květnovou výzvu, Akce na triko, slevy od našich partnerů a možnost vyhrát také zajímavé ceny spolu s nimi. Registrace otevírají 1. února a registrovat se můžete zde.

Víte, že výzvu Do práce na kole kooridnuje už 16 let spolek AutoMat? Pokud se vám líbí, co děláme, podpořte nás a nakrmte AutoMat jakoukoliv částkou. Děkujeme!