Kopřivnice - Do práce na kole
Kopřivnice

Vážení a milí,

konec května a také výzvy Do práce na kole, pěšky nebo poklusem se nezadržitelně blíží. Máme za sebou jedenáct akcí na triko a poslední dny, v rámci kterých ještě můžete navštívit místní prodejny Cykloart a Šitavanc sport – cyklomat a požádat o SERVIS NEBO CYKLODÁREK.

Protože se blíží finále, připojujeme něco málo k oceňování v Kopřivnici.

Stále také běží fotosoutěž, kterou každoročně sponzoruje Kabelová televize Kopřivnice. Pošlete své foto v tričku kampaně DPNK nebo fotku celého týmu na ivana.holubova@koprivnice.cz a budete zařazeni do soutěže. Jednoduchá pravidla fotosoutěže najdete zde https://dopracenakole.cz/mesto/koprivnice/fotosoutez a vyhodnocovat ji bude tým z kabelovky. Oceníme 1., 2. a 3. místo.

Oceníme samozřejmě hlavní kategorii, tedy týmovou pravidelnost. Na ceny se mohou těšit 3 vylosované týmy a do losování se dostanou všechny týmy, které dosáhly pravidelnosti alespoň 66,6 %. Losuje systém DPNK, ve kterém jste všichni registrovaní a ve kterém si zapisujete své cesty – my jen zmáčkneme tlačítko.

Protože Vás máme rádi a díky partnerům a sponzorům Vás máme čím potěšit, protože důležité je jezdit často, ideálně pravidelně (jak pro Vás, tak na podporu udržitelné mobility) a protože někdo to má do práce hold blíže než jiní a tak nemůže trumfnout počtem kilometrů jiné, budeme v Kopřivnici losovat ještě jednou. V pomyslném osudí tentokrát zůstanou všechny týmy, které našlapaly 100 % pravidelnost.

Další oceněnou kategorií budou Zelené kilometry. Na závěrečném vyhlášení výsledků oznámíme a oceníme 3 účastnice a 3 účastníky pěšáky a totéž u cyklistů, kteří urazil/a bezmotorově za měsíc květen nejvíce kilometrů a kolik CO2 ušetřili (za předpokladu, že by stejnou trasu absolvovali autem). Pro tento účel se vychází výhradně z údajů o kilometrech naměřených přes aplikace či GPX soubory. Viz pravidla.

Vyhlášení výsledků společně s oceňováním nejlepších proběhne na akci CYKLOODPOLEDNE v pátek 7. června na Bubla city ranči. Těšíme se na Vás. 

Děkujeme všem sponzorům a partnerům výzvy za letitou spolupráci a máme radost, že se letos připojili další. B.PRO CZ s.r.o., díky!

Pokud ještě nejste členem FB skupinky, kam vkládáme připomenutí před jednotlivými akcemi a sem tam i nějaké foto nebo info navíc, přidejte se! Můžeme si napsat i přes rok. V září je čtrnáctidenní výzva a v lednu týdenní. https://www.facebook.com/groups/DPNKKoprivnice

Za celý dvoučlenný tým, který se o Vás stará:

Ivana Holubová, koordinátorka Zdravého města a MA21

ivana.holubova@koprivnice.cz ; tel.: 556 879 671

Barbora Sopuchová, koordinátorka kampaně DPNK v Kopřivnici

barbora.sopuchova@koprivnice.cz ; tel.: 731 045 008