Jarní cyklojízda Libercem - Do práce na kole

Jarní cyklojízda Libercem

Liberec a Jablonec nad Nisou / Events
27. 4. 2024, 10:00 – 27. 4. 2024

Jarní cyklojízda Libercem

Cyklojízda odstartuje klasicky od Liberecké radnice malým okruhem, poté pokračuje k Bílým kamenům a pokud počasí dovolí, připojíme možnost opékání buřtů. Odpojit se můžete dle chuti, ale budeme rádi, když si sobotu užijete společně s námi.
Přesnější trasa, mapka a další informace budou postupně doplňovány.

————————————————–

Možná nevidíte progres v rámci bezpečné a relevantní infrastruktury pro bezmotorovou mikromobilitu, tak veřte, že probíhá pomalu ale jistě. Hojná účast jak na cyklojízdě, tak otevřená veřejná diskuse s politiky může přinést výsledky.

Pojedeme pomalu aby stíhala Vaše babička, která na kole jezdí na nákup, Váš soused na elektrokole, Vaše ratolesti, které kolikrát máte obavu “vypustit” do nebezpečného provozu na autostrádě, Váš šéf, který se teprve letos přidal do DPNK a další, které pozvete a pojedou s námi.

Cyklojízda jste Vy a Vaši známí, proto bez Vás cyklojízda nebude. Pohodlně se tedy usaďte do svých sedel a energicky šlápněte do pedálů, ať už klasických, SPD, šlehačů nebo platforem ;)

————————————————–

Rádi by jste připojili ruku k dílu a pomohli nám s organizací a propagací cyklojízdy? Nebojte, podanou ruku Vám neutrhneme!
Ozvěte se mi na mail: jiri.rutkovsky@seznam.cz nebo mobil: 734 765 842