Ostrava – FOTOSOUTĚŽ - Do práce na kole

Ostrava – FOTOSOUTĚŽ

Ostrava / Events
1. 5. 2024 – 31. 5. 2024

Ostrava – FOTOSOUTĚŽ

SOUTĚŽ!!! Vaše příběhy z cest a Prvomájové vyjížďky

Jaké jsou vaše příběhy z cest do práce/z práce? Máte snímek, o který se s námi rádi podělíte? Vtipná momentka nebo východ slunce? Nebo naopak něco, co vás během cesty rozhodilo a neskutečně vás vytáčí? Vyhlašujeme opět oblíbenou fotosoutěž. Hrajeme o 6 poukázek na výběr sportovního zboží, každou v hodnotě 1 500 Kč  a rodinnou roční permanentku do ostravské ZOO.

A jaká jsou pravidla? Nasdílejte s námi na Facebooku ve skupině Do práce na kole – Ostrava v komentáři pod soutěžním příspěvkem fotky, které dokumentují Vaši cestu do práce/z práce nebo momentky z akcí na triko. Účastník soutěže, který zašle fotky svých cest i z akce na triko, si zvyšuje šanci na výhru. Prvomájová vyjížďka se spolkem Elegant od Slezskoostravského hradu má extra bonusového bludišťáka. Při zaslání fotky z prvomájové vyjížďky bude Vaše jméno zařazeno do osudí 2x.

Pokud nemáte účet na FB, lze fotky zaslat na dagmar.brazinova@ostrava.cz. V tomto případě uveďte do předmětu e-mailu: “Fotosoutěž DPNK 2024”. Ze všech doručených fotografií vylosujeme následně sedm z vás, se kterými se spojíme ohledně výher.

Co je třeba splnit: Vaše zdokumentované fotografie musí reflektovat jeden z eko-způsobů dopravy. Zúčastnit se mohou jen osoby zapojené do letošní výzvy. Proto k Vaší fotce nezapomeňte připojit svou případnou přezdívku, kterou jste použili při registraci. Fotky vkládejte nejpozději do pátku 31. 5. 2024, 23:59. V pondělí 3. 6. vylosujeme sedm šťastlivců. Sdílením fotky na FB nebo zasláním na výše uvedený e-mail udílíte souhlas statutárnímu městu Ostrava s dalším využití fotografií – tím jsou pouze propagační účely akce Do práce na kole.