1x voucher na vstup zdarma do knihovny na LiStOVáNí pro 1 účastníka akce Do práce na kole v rámci města Břeclav - Do práce na kole

1x voucher na vstup zdarma do knihovny na LiStOVáNí pro 1 účastníka akce Do práce na kole v rámci města Břeclav

Břeclav / Akce
15. 9. 2024, 17:00 – 15. 9. 2024

1x voucher na vstup zdarma do knihovny na LiStOVáNí pro 1 účastníka akce Do práce na kole v rámci města Břeclav

1 volný vstup pro 1 osobu. Termín je zatím předběžný!! Jakmile se potvrdí, bude aktualizován. Prosím hlídejte si zde datum akce.

Projekt LiStOVáNí představuje každý měsíc zajímavé a aktuální knihy. Vybraní autoři a jejich dílo či přímo specifická kniha jsou pak před diváky interpretováni v podobě scénického čtení. Jde vždy přibližně o hodinové divadelní vystoupení, ve kterém je přenášen děj knihy, jazyk autora a atmosféra dané literatury na obecenstvo, které se v čele s mladou generací ve světě oproštěném od kultury a literatury vrací zpět k tomu, co tu bylo první – knize. Nejde o nějaké fanzinové čtení oblíbených pasáží, jde o dýchající představení s rekvizitami, kostýmy, hudbou, začátkem a koncem. Za šíření čtení a čtenářství mělo ve svém čase LiStOVáNí záštitu Ministerstva školství. Za mimořádný přínos v oblasti propagace čtenářství získalo LiStOVáNí cenu Nadace Český literární fond.

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři