CYKLOVÝLET DO BESKYD - Do práce na kole

CYKLOVÝLET DO BESKYD

Kopřivnice / Akce
19. 5. 2024

CYKLOVÝLET DO BESKYD

Nedávno proběhla společná jízda Zdravých měst Kopřivnice a Nového Jičína na sdílených kolech. Máme pro Vás další podobně laděnou nabídku. V neděli 19. května společně vyjedeme znovu, tentokrát přibíráme další města a třeba i Vás. Pojeďte s námi na CYKLOVÝLET DO BESKYD!

Zveme Vás na další z pohodových počinů, který posílí nejen Vaše lýtka, ale také sportovního ducha. Tentokrát se kousek povezeme, kousek pojedeme a možná se někde zastavíme.

Otestujte s námi společný produkt podpory cestovního ruchu, zdravého pohybu i udržitelné mobility a přepravy celkem pětice měst. Cyklobusem tam, zpět v sedle.

Akce je víkendová, zcela dobrovolná a každý jede na vlastní triko, kam až chce. Máme jasný plán a nebojíme se ho v průběhu jízdy porušit. Vyrazte s námi na výlet!

Z kapacitních důvodů doporučujeme zakoupení místenky pro Vaše kola předem. https://zgroupbus.cz/linka-novyjicin-bila/
Ano, jen pro Vaše kola! Cyklobus se vyznačuje neobvyklou „specialitkou“. Přes IDOS lze zakoupit předem rezervaci pouze pro kolo (40 Kč), avšak toto ještě není jízdné pro osobu. To si člověk hradí, až v den jízdy u řidiče.

Plakát na webu https://www.koprivnice.cz/aktuality-zdrave-mesto-rok-2024/ds-3218/archiv=0&p1=9729

Událost na FB https://fb.me/e/gEExz2RIw

Varování!
Pravidelná jízda na kole zlepšuje duševní pohodu, zvyšuje spalování kalorií, snižuje riziko srdečních onemocnění a posiluje svalovou hmotu v oblasti hýždí, hamstringů, kvadricepsů a lýtek.

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři