O nej fór – Kopřivnice - Do práce na kole

O nej fór – Kopřivnice

Kopřivnice / Výhra

O nej fór – Kopřivnice

Vyhlašujeme novou soutěž v rámci Do práce na kole – Kopřivnice. Nahlédněte pod Pravidla, kde najdete novou výzvu O NEJ FÓR.

Ok, tak my Vám to popíšeme i tady. :-)

Protože Do práce na kole podporuje nejen udržitelnou mobilitu ve městech, ale má také pozitivní vliv na naše zdraví a pohodu. Abychom pozitiva výzvy ještě umocnili, inspirovali jsme se tvrzením: „Smích léčí.“

Jak na to?

1. možnost – pokud nevyužíváte facebook: Odešlete na adresu ivana.holubova@koprivnice.cz vtip na téma udržitelné mobility, tedy o cyklistech, chodcích, autobusové či vlakové dopravě …, do předmětu mailu uveďte: V ZÁŘÍ S ÚSMĚVEM. A co bude dál?

Vtipy budeme průběžně zveřejňovat ve skupince https://www.facebook.com/groups/DPNKKoprivnice/ a po ukončení výzvy, na konci září vybere vedení města ten, který je pobavil nejvíce a výherce se může těšit na odměnu!

2. možnost – máte FB profil a jste člen skupiny https://www.facebook.com/groups/DPNKKoprivnice/. Přidejte příspěvek se vtipem do skupinky a rovnou pobavte ostatní. Automaticky Vás přidáme do závěrečného slosování.

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Mediální partneři