Zahajovací Cyklojízda Libercem - Do práce na kole

Zahajovací Cyklojízda Libercem

Liberec a Jablonec nad Nisou / Akce
20. 4. 2023, 17:00

Zahajovací Cyklojízda Libercem

Zahajovací cyklojízda na podporu cyklistické dopravy vyrazí ve čtvrtek 20.4.2023 v 17:05 z náměstí Dr. E. Beneše v Liberci na malý výlet z centra města.

Projedeme si v poklidu kus města s cílem ve Vratislavicích, abychom zahájili všeobecně sezónu, oslavili postupně, sic pomalu, ale jistě se zlepšující podmínky pro cyklodopravu ve městě pod Ještědem.

Mapka trasy bude postupně doplněna 

————————————————–

Možná nevidíte progres v rámci bezpečné a relevantní infrastruktury pro bezmotorovou mikromobilitu, tak veřte, že probíhá pomalu ale jistě. Hojná účast jak na cyklojízdě, tak otevřená veřejná diskuse s politiky může přinést výsledky. 

Pojedeme pomalu aby stíhala Vaše babička, která na kole jezdí na nákup, Váš soused na elektrokole, Vaše ratolesti, které kolikrát máte obavu “vypustit” do nebezpečného provozu na autostrádě, Váš šéf, který se teprve letos přidal do DPNK a další, které pozvete a pojedou s námi. 

Cyklojízda jste Vy a Vaši známí, proto bez Vás cyklojízda nebude. Pohodlně se tedy usaďte do svých sedel a energicky šlápněte do pedálů, ať už klasických, SPD, šlehačů nebo platforem ;)

————————————————–

Rádi by jste připojili ruku k dílu a pomohli nám s organizací a propagací cyklojízdy? Nebojte, podanou ruku Vám neutrhneme!
Ozvěte se mi na mail: jiri.rutkovsky@seznam.cz nebo mobil: 734 765 842 

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Mediální partneři