Ostrava – FOTOSOUTĚŽ - Do práce na kole

Ostrava – FOTOSOUTĚŽ

Ostrava / Akce
1. 5. 2023 – 31. 5. 2023

Ostrava – FOTOSOUTĚŽ

SOUTĚŽ!!! Vaše příběhy z cest a akcí na triko.

Jaké jsou vaše příběhy z cest do práce/z práce? Máte snímek, o který se s námi rádi podělíte? Vtipná momentka nebo východ slunce? Nebo naopak něco, co vás během cesty rozhodilo a neskutečně vás vytáčí? Vyhlašujeme opět oblíbenou fotosoutěž. Hrajeme o vodotěsná pouzdra na telefon na kolo, termosku, čelovku a rodinnou permanentku do ostravské ZOO.

A jaká jsou pravidla? Nasdílejte s námi na Facebooku ve skupině Do práce na kole – Ostrava v komentáři pod soutěžním příspěvkem fotky, které dokumentují Vaši cestu do práce/z práce a momentky z akcí na triko. Účastník soutěže, který zašle fotky svých cest i z akcí na triko, si zvyšuje šanci na výhru. Při losování bude jeho jméno zařazeno do osudí 2x.

Pokud nemáte účet na FB, lze fotky zaslat na dagmar.brazinova@ostrava.cz. V tomto případě uveďte do předmětu e-mailu: “Fotosoutěž DPNK 2023”. Ze všech doručených fotografií vylosujeme následně šest z vás, se kterými se spojíme ohledně výher.

Co je třeba splnit: Vaše zdokumentované fotografie musí reflektovat jeden z eko-způsobů dopravy. Zúčastnit se mohou jen osoby zapojené do letošní výzvy. Proto k Vaší fotce nezapomeňte připojit svou případnou přezdívku, kterou jste použili při registraci. Fotky vkládejte nejpozději do středy 31. 5. 2023, 23:59. V pátek 2. 6. vylosujeme šest šťastlivců. Sdílením fotky na FB nebo zasláním na výše uvedený e-mail udílíte souhlas statutárnímu městu Ostrava s dalším využití fotografií – tím jsou pouze propagační účely akce Do práce na kole.

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Mediální partneři