Káva, nebo limonáda na triko na zahrádce Pivovaru Zlínský švec v Malenovicích - Do práce na kole

Káva, nebo limonáda na triko na zahrádce Pivovaru Zlínský švec v Malenovicích

Otrokovice / Akce
25. 5. 2024, 14:00

Káva, nebo limonáda na triko na zahrádce Pivovaru Zlínský švec v Malenovicích

V sobotu 25. května od 14.00 do 19.00 hodin na vás čekají na zahrádce Pivovaru Zlínský švec v Malenovicích. Pokud přijedete v soutěžním tričku, nebo nákrčníku Do práce na kole dostanete výbornou kávu značky Vittá del Caffénebo, nebo čepovanou limonádu od Kofola a.s. ZDARMA.

Zahrádka Pivovaru Malenovice se nachází pod Hradem Malenovice na ulici Švermova nedaleko cyklostezky č. 471. Z cyklostezky odbočíte a ulicí Tečovská a Masarykova se dostanete na ulici Švermova, kde se nachází pivovar s hospůdkou a zahrádkou. Zde se můžete občerstvit a odpočinout si před další cestou na pivovarské zahrádce nebo v útulné hospůdce.

Piva značky ZLÍNSKÝ ŠVEC ® jsou nefiltrovaná a nepasterizovaná, tedy mírně zakalená přítomností pivovarských kvasnic. Díky tomu jsou neochuzená o vitamíny a minerály.
V pivovaru používáme obvykle dvourmutový způsob vaření piva s kvašením v otevřených spilkách a s dokvašováním v ležáckých tancích při teplotě 2°C.
Pro výrobu spodně kvašených piv používáme pouze hanácký slad ze sladovny Záhlinice, žatecký chmel, vodu a pivovarské kvasnice. Pro svrchně kvašená piva používáme různé postupy výroby a suroviny vhodné pro daný pivní styl.

Více informací na : www.zlinskysvec.cz

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři