přijďte s námi zakončit jistě úspěšný květen na kole a pěšky :-) nejenom do práce, ale hlavně pro radost!
18:00 občerstvení Hladinka u Mlýnského rybníka v Říčanech. Pivo, limo, gril a vyhodnocení - týmů, jednotlivců a tombola :-) přijďte v triku nebo bez, těšíme se! Markéta a Zdeněk
