Srdečně vás zveme na slavnostní vyhodnocení kampaně Do práce na kole, které se uskuteční v zámeckém parku ve Velkém Meziříčí.
Přijďte se setkat s ostatními účastníky, zavzpomínat na společně najeté kilometry a užít si příjemnou atmosféru.
Budeme rádi, když dorazíte a společně s námi symbolicky uzavřete letošní ročník.
Těšíme se na setkání s vámi!
