O Květnové výzvě 2023 - Do práce na kole

Registrace do Květnové výzva 2023 je spuštěná

Zapojte se s kolegy*němi, přáteli nebo blízkými do Květnové výzvy Do práce na kole a po celý květen (od 1. do 31. 5.) se dopravujte do práce na kole, na koloběžce, na skejtu, inlajnech, pěšky nebo poklusem!

Sestavte tým a zkuste se po městě pohybovat aktivně, udržitelně, bezmotorově, zkrátka na vlastní pohon. Přidejte se k desetitisícům aktivních lidí z celé republiky a soutěžte s nimi o atraktivní ceny od našich partnerů. Nejde o lámání rekordů, ale o pravidelnost týmů a budování zdravých návyků a „bezmotorových” komunit. Ze zpětných vazeb víme, že velká část účastníků a účastnic výzvy u bezmotorové dopravy zůstane i po konci května.

Registrace do Květnové výzvy Do práce na kole, pěšky či poklusem 2023  je otevřená od 1. února do 30. dubna 2023. Čím dříve se registrujete, tím méně zaplatíte a také dřív obdržíte startovní balíček s tričkem či nákrčníkem.

Poukaz na startovné lze zakoupit také přes server GoOut (s možností využít širší portfolio platebních metod jako např. Sodexo, eBenefity, Edenred, Benefity a Benefit Plus, vše s příplatkem 15 Kč) a v registračním systému zadáním unikátního kódu poukázku uplatnit a registraci dokončit.

Proč do toho s námi jít?

  • Podpoříte svou fyzičku a psychickou pohodu.
  • Ušetříte náklady za pohonné hmoty.
  • Snížíte emise CO2, ale také míru prašnosti a hluku, a přispějete k lepšímu životnímu prostředí ve městě.
  • Bezmotorovou cestou do práce a z práce pomůžete přírodě a planetě.
  • Možná díky výzvě poznáte i své město zase jinak.
  • Data o cestách, které během výzvy zapíšete do systému, pomůžou při plánování nové bezpečné infrastruktury.

Podívejte se také na Pravidla Květnové výzvy Do práce na kole.

 

Jak na to?

1.
Poptejte se ve firmě

V týmu se to lépe šlape, ale jde to i „na vlastní triko”. Jestli jste spíš sólista, zaregistrujte se rovnou. Pokud si ale chcete výzvu užít s kolegy, zeptejte se nejdřív vedení, jestli se k akci připojí a proplatí vám (stejně jako 70 % účastníků*ic) startovné. A pak už můžete začít domlouvat týmy snů. K přesvědčení vedení můžete využít náš marketingový balíček.

2
Zaregistrujte se

Zaregistrujte se, zaplaťte registrační poplatek, vyplňte si svůj profil a nezapomeňte zaškrtnout svolení se zasíláním mailového zpravodaje Cyklonoviny. Díky tomu dostanete aktuální info o Květnové výzvě a řadu unikátních sledových kódů.

3
Jezděte, choďte nebo běhejte

Celý měsíc jezděte  (nejen) do práce a z práce na kole, koloběžce, bruslích, longboardu nebo choďte či běhejte. Uvedené způsoby můžete během výzvy libovolně kombinovat. Například v pondělí a středu můžete jet na kole, v úterý jít pěšky, ve čtvrtek běžet a v pátek dorazit do práce na longboardu. Podrobnosti se dozvíte v Pravidlech Květnové výzvy.

4
Zapisujte si své cesty

Své cesty si zapisujte ve svém profilu nebo přes mobilní aplikaci. Každá zapsaná nebo nahraná cesta zvyšuje vaši pravidelnost v Květnové výzvě.

Pokud své cesty nahrajete přes mobilní aplikaci Do práce na kole, STRAVA nebo Cyclers, přispíváte tím ke sběru dat, která slouží jako podklady pro analýzu dopravy ve městech. Zápisem svých cest pomáháte rozvoji pěší a cyklo infrastruktury.

5
Odebírejte newsletter a vyhrajte

Účastnické týmy, které budou v den skončení Květnové výzvy odběrateli newsletteru Do práce na kole (přihlásit k odběru se lze v průběhu registrace či později v nastavení účtu nebo na webu dopracenakole.cz ZDE) a splní procento pravidelnosti nad 66 % a také 90 % budou v rámci národní kategorie Pravidelnost zařazeni do losování o ceny. Zároveň probíhá losování týmů s pravidelností nad 66 % také v každém zapojeném městě.

6
PRO FIRMY: Zapojte své zaměstnance

Do Květnové výzvy Do práce na kole se každý rok zapojí více než 2 000 firem a čísla stále rostou.
Do práce na kole je totiž efektivní teambuilding, péče o zaměstnance, ale také forma společenské odpovědnosti firem, které tak mohou motivovat své zaměstnance k udržitelné dopravě a tím i ochraně přírody. V neposlední řadě tak můžete podpořit městskou cyklistiku, pěší dopravu a podpořit tak tvorbu podmínek pro bezpečnější a zdravější města a planetu celkově.

Přijměte Květnovou výzvu i vy: Zaregistrujte svou firmu, zaplaťte příspěvek svým kolegům nebo jim na startovné přispějte.

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Mediální partneři