Firemní koordinátor*ka - Do práce na kole

Firemní koordinátor*ka

 • Registruje firmu do portálu Do práce na kole. Vyplní jméno, adresu a případnou pobočku organizace, a ta již bude v seznamu uložena pro ostatní.
 • Je ve firmě hlavní osobou, na kterou se mohou účastníci obrátit s dotazy.
 • Má přístup do systému Do práce na kole, kde může sledovat průběžné výsledky všech vašich zaměstnanců a týmů.
 • Má přehled o sestavených týmech, které jsou minimálně o dvou a maximálně pěti členech (v květnové výzvě).
 • Má k dispozici nástroje, jak motivovat zaměstnance. Firemní koordinátor může v registračním systému vypisovat vnitrofiremní soutěž.
 • Má na starosti hromadnou úhradu startovného zaměstnavatelem formou faktury, pokud se zaměstnavatel rozhodl výzvu finančně podpořit.
 • V případě účasti v květnové výzvě schválí před koncem každé registrační vlny (celkem jsou 4) seznam všech kolegů, kteří se do té doby přihlásili. Tímto krokem dokončí firemní koordinátor jejich registraci a spustí proces odesílání triček/nákrčníků. Až budou všichni kolegové přihlášeni a odsouhlaseni, pak ze svého profilu vygeneruje fakturu (splatnost 14 dní).
 • Stává se příjemcem balíku, nebo tuto roli v rámci poboček deleguje na své kolegy a stará se o vnitrofiremní distribuci. V balíku najde jednotlivé startovní balíčky se jmény všech doposud zaregistrovaných soutěžících. GLS jej předem informuje o doručení balíčku s tričky a firemní koordinátor má možnost změnit místo i čas doručení.

Termíny registračních vln v květnové výzvě:

 1. vlna: 1. února – 28. února
 2. vlna: 1. března – 31. března
 3. vlna: 1. dubna – 15. dubna
 4. vlna: 16. dubna – 30. dubna

 

Často kladené otázky

Jak se stát firemním koordinátorem a zároveň se účastnit výzvy Do práce na kole?

Pokud se výzvy aktivně účastníte a vaše organizace ještě nemá firemního koordinátora, můžete se jím stát kliknutím na tlačítko „Chci se stát firemním koordinátorem”, které po dokončení registrace naleznete v sekci Profil > Změnit osobní údaje.

Nechcete se účastnit výzvy, ale chcete se stát firemním koordinátorem?

Pokud se výzvy nechcete účastnit (jste například účetní a potřebujete jen fakturu), registrujte se prosím do portálu jako nesoutěžící firemní koordinátor.

Jak uhradit startovné za kolegy?

Informujte vaše zaměstnance, že za ně firma zaplatí účastnický poplatek, a že při registraci ve svém profilu v sekci „Platba” mají zvolit možnost „účastnický poplatek za mne hradí zaměstnavatel”.

Jak se hlásí kolegové?

Sami, jednotlivě na portálu Do práce na kole. Při registraci najdou svoji firmu a registrují se pod ní. Počet týmů na firmu není omezen. Tým se skládá ze 2-5 účastníků. Jezdit mohou i jednotlivci. Je možné se přidat i do již založeného týmu, pokud ještě nemá 5 účastníků. Týmy lze vytvořit pouze v květnové výzvě. Lednová a zářijová výzva je výzvou jednotlivců.

Kde najdu fakturu?

Po přihlášení do portálu, po levé straně v případě, že jste firemní koordinátor. Před koncem každé registrační vlny (celkem jsou 4) schválíte seznam všech zaměstnanců, kteří se do té doby přihlásili. Tímto krokem dokončíte jejich registraci a spustíte proces odesílání startovních balíčků. Až budou všichni kolegové přihlášeni a odsouhlaseni, pak ze svého profilu vygeneruje fakturu (splatnost 14 dní).

 

V případě, že si nevíte s něčím rady, napište nám na kontakt@dopracenakole.cz.

Zákaznická linka funguje v době konání výzvy od 9:00 do 17:00, volejte na +420 234 697 808.

 

Další informace

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Mediální partneři