Pravidla Zářijové výzvy 2023 - Do práce na kole

Pravidla Zářijové výzvy 2023

Letošní Zářijová výzva Do práce na kole je určena pro jednotlivce, hlásit se můžete z celého Česka (i ze zahraničí). Jako vždy vypisujeme pouze jednu kategorii a tou je Pravidelnost jednotlivců. Pro ty soutěživější z vás bude k dispozici také informativní žebříček výkonnosti, abyste se mohli „vzájemně hecovat“.

  1. Výzva se odehrává v termínu 11.- 24. září 2023.
  2. Je určena jednotlivcům, kteří se zaregistrují od 7. srpna do 13. září 2023 23:59 prostřednictvím registračního systému.
  3. Účastník*ice uhradí registrační poplatek ve výši minimálně 150 Kč, může zvolit i vyšší částku. Jako poděkování od nás také dostanete slevu 150 Kč na nákup čehokoli z našeho benefičního e-shopu (při nákupu nad 199 Kč, poštovné je třeba uhradit). Je možné podpořit celý projekt také zaplacením benefičního startovného ve výši 400 Kč.
  4. Své zaměstnance a zaměstnankyně mohou do výzvy zapojit i firmy a organizace tím, že za ně zaplatí registrační poplatek ve výši minimálně 150 Kč, nebo více, podle své volby. V případě zájmu o takové zapojení zaměstnanců firma organizuje výzvu prostřednictvím firemní*ho koordinátora*ky, který*á schvaluje registrace účastníků v systému a poté za firmu vygeneruje fakturu. V případě otázek kontaktujte firemní helpdesk Do práce na kole na e-mailu: firmy@dopracenakole.cz nebo na telefonním čísle: +420 234 697 800.
  5. Každý účastník*ice zaznamenává své jízdy na kole, svou chůzi či běhání pomocí mobilní aplikace Do práce na kole, Cyclers, Strava, Na kole Prahou či ručním nahráním GPX souborů z jiných aplikací. Třetí možností je ruční vyplnění typické trasy v registračním systému. Podívrjte se na videonávod zapisování cest.
  6. Ručně můžete své cesty zaznamenat nejpozději do 27. září 2023, 23:59 hod.
  7. Do výzvy se započítává jakákoliv cesta, kterou účastník uskuteční na kole, koloběžce či pěšky. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě.
  8. Započítávají se i kombinované cesty, které jsou zčásti vykonávány vlastní silou a zčásti jinými dopravními prostředky (vlak, tramvaj, autobus, auto…). V případě kombinované trasy lze započítat pouze tu část cesty, která byla podniknuta vlastními silami. Do výzvy se rovněž započítává domácí cvičení (např. jóga či rotoped).
  9. Ze všech účastníků a účastnic Zářijové výzvy, kteří jsou v den vyhodnocení výzvy odběrateli newsletteru Cyklonoviny (přihlásit k odběru se lze v průběhu registrace či později v nastavení účtu nebo na webu dopracenakole.cz ZDE) a splňují procento pravidelnosti nad 66 %, vylosujeme 15+ výherců, kteří získají hmotné ceny nebo startovné do Květnové výzvy Do práce na kole 2024. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.
Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři