Praha - Do práce na kole

Do práce na kole 2023 Praha

Už po třinácté motivujeme ke změnám v dopravních návycích a stereotypech, k zlepšování vztahů v práci a hlavně k pohybu venku. Pohyb venku je totiž tím nejlepším lékem na chmury i rostoucí zásoby tukových polštářků!

Během let se kolem výzvy vytvořila komunita aktivních občanů, kteří neřeší jen počet ujetých kilometrů, ale svými cestami už reálně pomohli zlepšování infrastruktury v některých městech. A navíc, pokud budete mít štěstí, vyhrajete i nějaké z krásných cen od našich partnerů. I když u nás je vlastně výhercem každý, protože snaha se počítá!

A aby Vám aktuality, slevové kódy a pozvánky lítaly přímo do schránek, zaškrtněte si ve svém účastnickém profilu to správné políčko. Jděte do svého profilu:  Změnit osobní údaje ➡️ a dole zaškrtněte: Chci dostávat e-mailem soutěžní novinky.

➡️ Ceny, výhry, doprovodné akce jako cyklojízdy, Akce na triko a večírek s vyhlašováním najdete postupně na této stránce.

➡️ Více o cenových vlnách přihlašování a tričkách.

➡️ Pro propagaci ve firmě využijte Marketingový balíček.

➡️ Více o Do školy na kole.

➡️ Aby Vám neunikly žádné novinky a partnerské akce doporučujeme přidat se k naší facebookové skupině Do práce na kole-Praha.

 

 

 

 

Local partners