Trutnov - Do práce na kole

V letošní výzvě Do práce na kole se poprvé můžete registrovat pod naším městem! Město Trutnov se tento rok stalo městským organizátorem. 

Výzva startuje 1. května. Co je jejím cílem? Podpora bezmotorové dopravy, budování zdravých návyků a aktivního životního stylu.

Pokud se rozhodnete a do výzvy se sami nebo společně se svými kolegy zapojíte, můžete vyhrát atraktivní ceny od partnerů této akce. Záznamy z cest (samozřejmě anonymizované) poté mohou městu pomoci zlepšit infrastrukturu pro pěší a cyklisty. A také můžete využít "Akce na triko", které jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Hotelem Krakonoš a společností MEBYS. V restauraci Hotelu Krakonoš dostanou účastníci výzvy, kteří během května přijdou v triku s motivem výzvy Do práce na kole, k prvnímu zaplacenému pivu druhé pivo zdarma. V městském plaveckém bazénu pak mohou využít jednu hodinu plavání zdarma.

Vyhlášení nejlepších výsledků účastníků přihlášených pod městem Trutnov proběhne v rámci Krakonošova cyklomaratonu, který se uskuteční v sobotu 17. června 2023.

Aktuální informace můžete získat i ve FB skupině Do práce na kole Trutnov.

Tak neváhejte, zaregistrujte se a přidejte se k nám!