Jesenice - Do práce na kole
Jesenice

Město Jesenice se opět zapojí do celorepublikové výzvy DO PRÁCE NA KOLE 2024.

Neváhejte a zaregistrujte se jako tým (2-5 členů) co nejdříve do Květnové výzvy DO PRÁCE NA KOLE. Čím dříve se zapojíte, tím nižší startovné zaplatíte a také dřív obdržíte startovní balíček s tričkem či ponožkami. Do projektu se mohou zapojit i ti, kteří denně do práce necestují, např. z důvodu home-office, mohou si ale zapisovat své procházky, nebo cyklo vyjížďky – povolena jsou i elektrokola. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě. Minimální délka trasy v jednom směru musí činit alespoň 1,5 km.
Na květen nyní připravujeme tzv. akce na triko pro všechny zúčastněné. Věcné ceny a drobné dárky pro účastníky a účastnice, věnované našimi sponzory, budou předány při závěrečném červnovém setkání, a to zejména těm týmům, které se pochlubí svými pravidelnými cestami.

Díky kampani DO PRÁCE NA KOLE si zlepšíte fyzičku, ale nemusíte být věrni pohybu jen v květnu, kdy akce probíhá. Choďte pěšky, jezděte na koloběžce, kole, nebo běhejte během celého roku! Aktivně tak přispějete ke snížení produkce oxidu uhličitého.

Podrobné informace k registraci včetně informací o připravovaných květnových akcích na triko a termínu červnového setkání pro závěrečné vyhlášení, naleznete na tomto webu Do práce na kole, nebo také na facebookové skupině Do práce na kole – Jesenice.  

Těší se na společnou jízdu :-)

Local partners