Trika a startovné 2023 - Do práce na kole

Trika a startovné 2023

 

Startovní balíčky včetně triček z důvodů šetření emisí konsolidujeme a odesíláme na adresu firmy nebo pobočky hromadně, vždy po skončení aktuální vlny přihlašování.
Níže najdete více informací o tom, jak vychází vlny a také odesílky pro rok 2023.

  1. vlna běží do 28. 2. a odesílka proběhne od 2. do 6. 3. 2023
  2. vlna končí 31. 3. a odesílka proběhne od 4. do 10. 4. 2023
  3. vlna končí 16. 4. a odesílka proběhne od 18. do 24. 4. 2023
  4. vlna končí 30. 4. a odesílka proběhne od 2. do 8. 5. 2023

 

Startovné pro Květnovou výzvu Do práce na kole se postupně zvyšuje v jednotlivých vlnách.

1. vlna 1. – 28. 2. 2023: 430 Kč
2. vlna 1. – 31. 3. 2023: 450 Kč
3. vlna 1. – 16. 4. 2023: 470 Kč
4. vlna 17. – 30. 4. 2023: 520 Kč

 

Firemní koordinátor musí vždy před koncem vlny přihlášené účastníky schválit – jen tak dostanou účastníci triko včas a nebudete za ně muset platit vyšší startovné.

 

Trika Květnové výzvy 2023


Letošní vizuál pochází z dílny Jana Charváta, uznávaného českého typografa.

 

Tričko z biobavlny a s ekologickým potiskem od MERCHYOU  získá každý účastník a účastnice registrovaní do Květnové výzvy, a přiveze vám je GLS.
Velikost vybírejte podle rozměrů uvedených ve velikostní tabulce níže. Trika doporučujeme prát naruby, na 30 °C a nedávat do sušičky.

 

Triko, nákrčník nebo profil v systému jako vstupenka na Akce na triko

Trika z let 2023, 2022, 2021 a 2020, nákrčník a prokázání se aplikací nebo systémem se zápisem jízd zároveň slouží jako volná vstupenka na Akce na triko,  které se konají v zapojených městech během května. Akce na triko můžete navštívit jak ve městě, pod kterým jste do Květnové výzvy registrováni, tak v jiných městech. Se členy a členkami týmu nebo dalšími kolegy a kamarády tak můžete zajít například na kafe nebo zmrzlinu na triko.

 

Na výběr jsou v některých velikostech i trika z předchozích let

Také letos si můžete při registraci v systému Do práce na kole vybrat i některé velikosti trik z předchozích ročníků výzvy: 2022, 2021 nebo 2020.


Triko z roku 2022 od Elišky Podzimkové

 


Design od Toy_Box, to byl rok 2021

 


Design pro rok 2020 vytvořil Jaromír 99

 

Nákrčník Do práce na kole

Praktický nákrčník – tunel na krk, na hlavu, na zápěstí… Stejně jako triko slouží jako vstupenka na Akce na triko.

 

 

Chcete do své výbavy přidat cyklolékárničku? Máte rádi stylové ponožky? Koukněte na nabídku v benefičním e-shopu AutoMatu.

 

Balíčky a jejich přebírání

Soutěžní trika a nákrčníky pro váš tým odesíláme v jednom startovním balíčku na adresu (vašeho zaměstnavatele, firmy nebo její pobočky), kterou jste vyplnili při registraci. Na obálce startovního balíčku budou uvedena jména všech doposud zaregistrovaných a firemním koordinátorem či koordinátorkou schválených členů a členek vašeho týmu, kteří v balíčku mají své objednané triko.

Díky GLS bude jeden z účastníků z firmy/pobočky informován o doručení balíčku s tričky, samolepkami a Cyklonovinami předem pomocí SMS a bude mít možnost změnit místo i čas doručení. Pokud máte firemního koordinátora, může upravit adresáta balíčku on, a pokud ne, můžete se jím stát. Pokud nikdo nezvolí konkrétního adresáta, bude na balíčku jméno a kontakt náhodně vybraného člena jednoho z týmů (jako tomu bylo vždy).

 

Velikostní tabulky

Nejste-li si jisti, kterou velikost zvolit, podívejte se do velikostních tabulek. (Rozměry jsou uvedené v centimetrech).

Dámské triko

Pánské triko

 

 

 

 

 

Prosíme, vyberte si vhodnou velikost dle tabulky, velikosti triček z logistických důvodů neměníme. Děkujeme za pochopení. (Velikost měníme jen v případě, že obdržíte jinou velikost, než jste si vybrali.) Nevhodně vybraná trika zkuste vyměnit ve firmě s kolegy či na facebookových skupinách dle vašeho města.

 

 

 

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Mediální partneři