Tábor - Do práce na kole
Tábor

Do práce na kole 2024 – Tábor

Město Tábor, je pro přespolní nejčastěji spojováno se 3. tématy. Husité, Armáda a ?…. Cyklistika! Tábor kromě vysoké úrovně profesionální cyklistiky, zejména pak Cyklokrosu, je nakloněn také hobby cyklistům. Kromě řady cyklostezek lemující břeh řeky Lužnice, rybníka Jordán i centrum města, nabízí široké využití stezek v okolí včetně turistické oblasti Toulava.

Uvědomujeme si chuť lidí kombinovat aktivní životní styl s efektivním využitím času a synergicky sladit dostupné druhy dopravy. Z těchto důvodů je jasná volba se letos opět zapojit do Květnové výzvy Do práce na kole. Věříme, že motivujeme mnoho nových účastníků, kteří výzvu přijmou. Věříme, že díky této výzvě Táboráci zanechají své auto doma a zvolí aktivní formu dopravy, ať už kolo, inline brusle, běh nebo chůzi. Přejeme všem odhodlání, pevnou vůli a hezké počasí.

Registrace jsou již spuštěny, tak neváhejte a zaregistrujte se. Čím dříve to uděláte, tím výhodnější máte startovné a také dřív obdržíte startovní balíček s ročníkovým tričkem či ponožkami.

Výzva je pro každého, kdo se chce po městě pohybovat udržitelně a bez emisí.. ať už jste zaměstnanec*zaměstnankyně, OSVČ, důchodce či důchodkyně, zaregistrujte se zde. Pro studenty*ky či žáky*ně je tu Do školy na kole.

Pojďme do toho společně šlápnout.

Akce na triko už běží, aktivita k světovému dni kola je taktéž připravena, a nakonec termín s posezením a vyhlášením výsledků je také venku! Zapište si do diářů 20.6. 

Aby vám už nic neuniklo, přidejte se do Facebookové skupiny Do práce na kole – Tábor.

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři