Jihlava - Do práce na kole
Jihlava

V Jihlavě bude kampaň a soutěž „Do práce na kole“ probíhat již podesáté. Organizaci kampaně se věnuje opět spolek SLIBY – CHYBY, mimo jiné organizátor tradičního vytrvalostního závodu Jihlavská 24MTB. Letošní 10. ročník závodu proběhne v termínu 18. - 19. 6. se statutem WEMBO 24 hodinové Mistrovství Evropy horských kol. V září pak proběhne další již tradiční akce pořádaná spolkem, Jihlavský půlmaraton a sezonu akcí organizovaných spolkem SLIBY - CHYBY zakončí charitativní Běh pro světlušku.

Hlavním partnerem "Do práce na kole" v Jihlavě je tradičně statutární město Jihlava, které se dlouhodobě věnuje rozvoji infrastruktury pro cyklisty a záštitu nad akcí má radní pro dopravu Ing. Jaroslav Vymazal.

Letos si vynahradíme akce "na triko", které již připravujeme :-) V červnu je pak v plánu již tradiční závěrečné vyhlášení spojené s losováním a předáváním cen. Hlavní cenou v kategorii pravidelnost jednotlivců bude tentokrát vymazlená koloběžka Yedoo v hodnotě cca 13 tis. Kč od Kraje Vysočina. Ceny budou ale připraveny i v ostatních tradičních kategoriích...

!Sledujte web nebo jihlavskou DPNK fb skupinu viz níže - vše bude průběžně zveřejňováno!

Neváhejte tedy, vytvořte s kolegy svůj firemní "kolopěško" tým, rozjeďte svůj kolektiv, vyhecujte se navzájem k maximální pravidelnosti cest do práce realizovaných na kole nebo pěšky. Přidejte se v Jihlavě... bude nás letos tisícovka?

Připojte se k lokální fb skupině "Do práce na kole - Jihlava"
https://www.facebook.com/groups/168679053747610/

Případné dotazy k jihlavské kampani Do práce na kole 2022 směřujte na e-mail: pstejskal.ji@gmail.com

Výzvu pořádá
Generální partner
Národní partneři
Mediální partneři
Partner
Lokální partneři