Výhry a slevy v Květnové výzvě - Do práce na kole

Výhry a slevy v Květnové výzvě

Podívejte se, jaké slevy a výhry čekají na účastníky*ice letošní výzvy

Celorepublikové výhry

Na této stránce naleznete výhry pro celorepublikové vítěze v kategoriích Pravidelnost
a Cyklozaměstnavatel roku. Další výhry můžete postupně najít i na webových stránkách města, pod kterým jste se zaregistrovali – a to v sekci Výhry.

25 stylových mikin s potiskem letošní výzvy od MERCHYOU

Mikiny jsou vyrobeny z organické bavlny a recyklovaného polyesteru za etických podmínek s certifikátem GOTS. Ekologický je i samotný potisk od MERCHYOU. Grafiku letošního ročníku výzvy – a tedy i potisku mikiny – vytvořili grafičtí designéři Šárka Blažková a Petr Kněžek.

Dárkové poukazy na zájezd dle vlastního výběru pořádaný CK Kudrna v celkové hodnotě 70 000 Kč

V téhle cestovce s duší se jen tak něčeho nezaleknou! Jsou s námi již 30 let. Pro letošní rok znovu připravili spoustu zajímavých zájezdů, nejen na kole včetně několika novinek. Vyrazte konečně za hranice Česka! Vyjezděte si svojí pravidelností aktivní dovolenou do celého světa!

 

15 x roční jízdné nextbike pro členy vítězných týmů

Nextbike, česká jednička bikesharingu, odmění členy tří vítězných týmů ročními tarify, díky kterým bude moci každý člen týmu 12 měsíců využívat bikesharing zdarma. Pokud zrovna ve vašem městě nextbike ještě není, voucher můžete komukoliv darovat. Cesty městem nikdy nebyly jednodušší.

Zpáteční otevřená jízdenka s FlixBusem po Evropě pro každého člena vítězného týmu, nebo pro jednotlivce

Odměňte se za vítězství v týmové kategorii výletem do vaší vysněné destinace, ať už je to na jihu v Itálii, na severu ve Skandinávii nebo třeba ve Francii. Aktuální nabídku spojů najdete vždy na www.flixbus.cz.

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Na desítkách mezinárodních spojů dopravce nabízí možnost přepravit jízdní kolo ve speciálním nosiči.

Poukazy na nákup i servis, dárkové krabice a 2x sedlo All-Wings od bikero.cz

Nadšenci z bikera chtějí dostat cyklistiku víc mezi lidi. Snaží se naučit lidi žít víc aktivně, užívat si života a pohybu. Nejezdit do práce jenom autem a nežít ve stereotypu. I proto je bikero.cz dlouholetým partnerem výzvy Do práce na kole.

Pro letošní výzvu nám věnovali dárkové poukazy na nákup a malý nebo střední servis kol a dárkové krabice pro cyklisty. Plus oblíbená sedla All-Wings. Vybavte se na cesty do práce nebo výlety i Vy! Výhru si pak můžete vybrat online nebo na některé ze čtyř kamenných prodejen.

1x Sedlo All-Wings SUPERHORNET

1x Sedlo All-Wings Evo 3

1x Dárková krabice veľká

1x Dárková krabice stredná

1x Dárková krabice malá

14x Poukaz na servis malý

8x Poukaz na servis střední

5x Voucher na nákup na 1000 Kč

2x Voucher na nákup 2000 Kč

 

10 cyklobalíčků od vydavatelství SHOcart

Vydavatelství SHOcart se specializuje na cyklomapy, turistické mapy a další nejen České, ale i Slovenské republiky. Pro výherce si připravili 10 cyklobalíčků pro různé části České republiky. S jejich mapou se ani na kole, ani pěšky jen tak neztratíte.

10 x knihy leteckých fotografií od CBS Nakladatelství s.r.o.

10 x vstupenka na zářijové představení Divadla v Dlouhé

Divadlo v Dlouhé podporuje Do práce na kole již několik let. Letos nám věnovali vstupenky na představení odehrané v září. Zářijový program bude k dispozici 1. června.

Skládací kolo TERN link C8 a designové batohy

Tahle skvělá uherskobrodská firma AZUB BIKE šíří svými produkty slávu šikovných českých ručiček do celého světa. Vyrábějí lehokola a dále prodávají skládací kola TERN (i v elektro verzi!) a jsou také distributorem vodotěsných brašen značky ORTLIEB. Kromě toho dováží kožená i nekožená sedla a doplňky BROOKS a také dětské a nákladní vozíky BURLEY. Jsou našimi hrdými partnery již několik let a i letos se můžete těšit na jejich nadílku. Ta letos zahrnuje modré, skládací kolo TERN link C8, 2 x černý batoh ORTLIEB Velocity Design, 2 x žlutý batoh ORTLIEB Commuter – Daypack a 1 x batoh ORTLIEB Velocity petrol.

 

18 x vstupenka do pražských kin Aero, Bio Oko a Světozor

Mediální partner Aerokina věnoval účastníkům Květnové výzvy vstupenky do pražských artových kin Aero, Bio oko a Světozor. Filmové zážitky od Aerofilms si můžete vychutnat až do 30. 12. 2024.

10 x poukaz na fotokniha z vašich vlastních fotografií od eFotokniha.cz

Své vzpomínky z Do práce na kole si můžete uchovat ve formě fotoknihy od společnosti eFotokniha.cz. Fotokniha má 56 stran v pevné vazbě a formát A4. Vytvořit ji můžete snadno v aplikaci a doprava je také zdarma. Poukaz můžete využít do 31. 12. 2024.

25 x poukaz na 180 min. vstup do wellness Infinit Sen pro 2 osoby

Slevy

Uvedené nabídky slev platí pro všechny účastníky*ice Květnové výzvy Do práce na kole 2024, kteří uhradili startovné. Slevový kód dorazí všem účastníkům v newsletteru. A že vám nechodí? Možná jste si ve svém účastnickém profilu nezaškrtli to správné políčko. Jestli to chcete napravit, jděte do svého profilu ➡️  Změnit osobní údaje ➡️  a dole zaškrtněte: Zajímají mě akce na triko, slevové kódy i výhry a také dění v oblasti udržitelné mobility.

Jezděte na sdílených kolech nextbike zdarma

Využijte zdarma kola společnosti nextbike (vyjma elektrokol). V květnu máte dvacet 30minutových výpůjček denně zadarmo (s nutnými 10min. pauzami mezi jízdami). Jinými slovy, každou květnovou jízdu s nextbikem jedete první půlhodinu zdarma.

Nextbike působí ve 28 zemích světa a je největším provozovatelem bikesharingu v Česku. Víc než 7000 kol a e-kol najdete v ulicích už 31 měst. Mrkněte na nextbike, stáhněte si appku a vyrazte na projížďku do práce nebo třeba do parku. Unikátní kód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru na začátku května. Je nutné mít v profilu u zápisu jízd nastaven odběr newsletteru.

FlixBus: každému účastníkovi sleva 10 % a firemním koordinátorům 15 % na celou rezervaci

Odměňte se za účast ve výzvě výletem do vaší vysněné destinace, ať už je to na jihu v Itálii, na severu ve Skandinávii nebo třeba ve Francii. Aktuální nabídku spojů najdete vždy na www.flixbus.cz.

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Na desítkách mezinárodních spojů dopravce nabízí možnost přepravit jízdní kolo ve speciálním nosiči. Promo-kód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

Sleva 15 % na výrobky z e-shopu www.shocart.cz

Jakožto účastníci výzvy Do práce na kole získáte kód na 15% slevu na všechny cyklomapy, cykloprůvodce a turistické mapy, který budete moci uplatnit v období do 3 . června 2024. Vydavatelství SHOcart je jedním z největších kartografických vydavatelství v České republice. Na kartografickém trhu působí již od roku 1991 a specializuje se na turistické i cyklistické mapy všeho druhu. Dělají dokonce mapy
na zakázku. Promo kód obdrží všichni účastníci výzvy Do práce na kole v newsletteru.

Sleva 15 % na výrobky z eshopu www.cbs-cesko.cz

Sleva 51 % z ceníkové ceny na všechny produkty od eFotokniha.cz 

 

 

 

 

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři