Výhry a slevy v Květnové výzvě - Do práce na kole

Výhry a slevy v Květnové výzvě

Podívejte se, jaké slevy a výhry čekají na účastníky letošní výzvy!

Výhry celorepublikové soutěže

Na této stránce naleznete výhry pro celorepublikové vítěze v kategoriích Pravidelnost
a Cyklozaměstnavatel roku. Další výhry můžete postupně najít i na webových stránkách města, pod kterým jste se zaregistrovali a to v sekci Výhry.

 

Pro 15 týmů 30% sleva na nákup zboží na azub.cz

Tahle skvělá uherskobrodská firma AZUB BIKE šíří svými produkty slávu šikovných českých ručiček do celého světa. Vyrábějí lehokola a dále prodávají skládací kola TERN (i v elektro verzi!) a jsou také distributorem vodotěsných brašen značky ORTLIEB, která letos slaví již 40 let své existence. Kromě toho dováží kožená i nekožená sedla a doplňky BROOKS
a také dětské a nákladní vozíky BURLEY. Jsou našimi hrdými partnery již několik let
a i letos se můžete těšit na jejich nadílku.

       

 

20x dárkový poukaz a 5x sedlo All-Wings od bikero.cz

Tihle cyklo nadšenci z bikera chtějí dostat cyklistiku víc mezi lidi. Naučit lidi žít víc aktivně, užívat si života a pohybu. Nejezdit do práce jenom autem a nežít ve stereotypu. I proto se bikero.cz stalo generálním partnerem naší výzvy Do práce na kole.

Pro vítěze letošní výzvy si připravili 20 dárkových poukazů a pět sedel All-Wings v celkové hodnotě 40 000 Kč. Vybavte se na cesty do práce nebo výlety i Vy! Výhru si pak můžete vybrat online nebo na některé ze čtyř kamenných prodejen.

bikero   

 

25 stylových mikin s potiskem letošní výzvy od MERCHYOU

Mikiny jsou vyrobeny z organické bavlny a recyklovaného polyesteru za etických podmínek s certifikátem GOTS. Ekologický je i samotný potisk od MERCHYOU. Grafiku letošního ročníku výzvy, kterou bude mikina potištěna, nám vytvořila výtvarnice
Eliška Podzimková.

 

16x dárkový poukaz na zájezd dle vlastního výběru pořádaný CK Kudrna v celkové hodnotě 64 000 Kč

V téhle cestovce s duší se jen tak něčeho nezaleknou! Jsou s námi již 30 let a ani poslední dva pandemické roky je nepoložily, naopak. Pro letošní rok znovu připravili spoustu zajímavých zájezdů, nejen na kole včetně několika novinek. Vyrazte konečně za hranice Česka! Vyjezděte si svojí pravidelností aktivní dovolenou do celého světa!

 

Roční jízdné nextbike pro členy vítězného týmu

Nextbike, česká jednička bikesharingu, odmění členy tří vítězných týmů ročními tarify, díky kterým bude moci každý člen týmu 12 měsíců využívat bikesharing zdarma. Pokud zrovna ve vašem městě nextbike ještě není, voucher můžete komukoliv darovat. Cesty městem nikdy nebyly jednodušší.

nextbike     

 

Zpáteční otevřená jízdenka s FlixBusem po Evropě pro každého člena vítězného týmu!

Odměňte se za vítězství v týmové soutěži výletem do vaší vysněné destinace, ať už je to na jihu v Itálii, na severu ve Skandinávii nebo třeba ve Francii. Aktuální nabídku spojů najdete vždy na www.flixbus.cz.

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Na desítkách mezinárodních spojů dopravce nabízí možnost přepravit jízdní kolo ve speciálním nosiči.

   

 

Pro 10 vítězných týmů roční předplatné cestovatelské aplikace LOXPER zdarma

Zajímá vás cestování, výlety, historie a příběhy? Pak je Loxper aplikace pro vás – doporučí vám výlety na klíč, provede vás zábavnými trasami, pobavíte se při plnění úkolů a ještě se dozvíte spousty místních zajímavostí. Kde bydlel v Praze Žižka? Koho proháněl Goethe
ve Varech? Co dělal Napoleon v Brně?

Podívejte se na www.loxper.com a naplánujte si svůj zábavný výlet.

loxper     

 

5 balíčků speciálů z edice Kondice v hodnotě 500 Kč

Časopis Kondice popisuje nejnovější trendy v oblasti zdravého životního stylu, nechybí ani témata týkající se péče o duši a životní pohodu. Přináší ověřené informace od nutričních specialistů, trenérek a lékařů, nechybí ani inspirace od slavných sportovců. V Kondici dále čtenářky najdou tipy z oblasti kosmetiky, zdraví a medicíny, propracované cvičební plány, jídelníčky sestavené specialisty či chutné a výživné recepty. Na výherce čeká 5 balíčků mix speciálů z edice Kondice.

 

Český výrobce (nejen) sportovních čelenek a doplňků BJEŽ věnuje pro 10 vítězných týmů designové funkční čelenky

Firma BJEŽ navrhuje a vyrábí širokou škálu čelenek vhodných pro všechny možné sporty
a dokonce i na kolo – jsou totiž vhodné i pod helmu. A jejich široké letní čelenky řady DROP, vyrobené ze savého perforovaného materiálu, které zachycují a odvádějí nepříjemný pot z čela, můžete vlastnit i vy. Jejich čelenky jsou ideálním doplňkem
nejen na cyklistiku, ale také na běh, turistiku a další aktivity v jakémkoliv počasí.

bjež

 

10 cykloatlasů ČESKO 1:75 000 od vydavatelství SHOcart

Vydavatelství SHOcart se specializuje na cyklomapy, turistické mapy a další nejen České, ale i Slovenské republiky. Pro výherce si připravili 10 cykloatlasů ČESKO 1:75 000, ze svých stránek však nabízí i ekvivalentní alternativu… S jejich mapou se ani na kole, ani pěšky jen tak neztratíte.

 

 

 

Slevy

! ➡️  Uvedené nabídky slev platí pro všechny účastníky Do práce na kole 2022, kteří uhradili startovné. Slevový kód dorazí všem účastníkům v newsletteru. A že vám nechodí? Možná jste si ve svém účastnickém profilu nezaškrtli to správné políčko. Jestli to chcete napravit, jděte do svého profilu ➡️  Změnit osobní údaje ➡️  a dole zaškrtněte: Zajímají mě akce na triko, slevové kódy i výhry a také dění v oblasti udržitelné mobility.

 

Jezděte na sdílených kolech nextbike zdarma

Využijte zdarma kola společnosti nextbike. V květnu máte libovolný počet 30minutových výpůjček zadarmo.

Nextbike působí ve 28 zemích světa a je největším provozovatelem bikesharingu v Česku. Víc než 5 000 kol najdete v ulicích už 23 měst na široké síti stanic. Mrkněte na nextbike, stáhněte si appku a vyrazte na projížďku do práce nebo třeba do parku. Unikátní kód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru na konci dubna. Je nutné mít v profilu
u zápisu jízd nastaven odběr newsletteru.

 

nextbike   

 

Poznávejte zdarma příběhy zajímavých míst při toulkách přírodou nebo městem

LOXPER je aplikace, která Vás (a případně i Vaše děti) zvedne ze židle. Provede Vás zábavnými trasami a procházkami, pobavíte se při plnění úkolů a ještě se dozvíte spoustu místních zajímavostí. Stačí si v aplikaci najít zábavnou trasu vyprávějící příběh osobností, historických událostí nebo zajímavých míst a vyrazit. Trasy vás provedou nevšedními místy, doporučí vám zajímavé lokální podniky s dobrým jídlem a pitím a obsahují také herní prvky, které prověří Vaše mozky a které Vás pobaví.

Ideální pomocník na výlet s rodinou či kamarády je pro všechny účastníky květnové výzvy zdarma!

Mrkněte na LOXPER, stáhněte si appku a vezměte svou rodinu na výlet.
Promo-kód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

 

Pro všechny voucher na 500 Kč na využití sdílených vozů Autonapůl

Celý květen budete šlapat jako o život, my to víme. Jezdit do práce na kole je totiž skvělé, zdravé a ohleduplné k našemu okolí. Možná nejezdíte na kole všude, nejspíš jezdíte občas i MHD, ale třeba by se Vám někdy hodilo i auto – auto je sice špatný pán, ale občas může být dobrým sluhou. Tak proč nevyzkoušet snadný, výhodný a ohleduplný carsharing? Jedno sdílené auto Autonapůl totiž umí nahradit 15–17 soukromých aut. Díky tomu jich na ulici nemusí stát tolik a zbude více místa pro ty opravdu užitečné věci.

První český carsharing Autonapůl věnuje všem účastníkům výzvy na vyzkoušení sdílených aut 500 korun.

Mrkněte na Autonapůl, zaregistrujte se a vyrazte do přírody.

Promo-kód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

   

 

FlixBus: každému účastníkovi sleva 15 % a firemním koordinátorům 20 % na nákupní košík.

Zdá se, že situace dovolí a pandemie povolí. FlixBus obnovuje největší síť dálkových autobusových spojů v Evropě. Odměňte se za účast ve výzvě výletem do vaší vysněné destinace, ať už je to na jihu v Itálii, na severu ve Skandinávii nebo třeba ve Francii. Aktuální nabídku spojů najdete vždy na www.flixbus.cz.

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Na desítkách mezinárodních spojů dopravce nabízí možnost přepravit jízdní kolo ve speciálním nosiči. Promo-kód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

 

   

 

Pro všechny účastníky SLEVA 15 % do e-shopu BJEŽ

Jako účastníci květnové výzvy můžete využít atraktivní 15% slevu na nákup čelenek
a dalších doplňků na e-shopu české značky BJEŽ.

Na www.bjez.cz najdete funkční čelenky pro ženy i muže v několika typech provedení
a v desítkách motivů a barev. Pod helmu se nejlépe hodí perforované letní čelenky BJEŽ DROP, které v teplých dnech odvádějí nepříjemný pot z čela, a celoroční čelenky BJEŽ ACTIVE, které naopak v chladném počasí chrání proti chladu a profouknutí. BJEŽ vyrábí také krásné sportovní čepice, nákrčníky, pásky na startovní čísla a další…

Promo-kód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

 

bjež

 

20% sleva na akce Krajem vína

Startovní balíček získáte na místě se slevou 20 %, když se prokážete tričkem Do práce na kole. Balíček obsahuje degustační skleničku s nosičkou, cyklopas s mapou tras, bohatý program v rámci razítkovacích míst v tradičních vinařských sklepech nebo u atraktivních turistických cílů. Akce je otevřená široké veřejnosti, zdatným sportovcům i rodinám
s dětmi. Připraveny jsou dvě trasy pro cyklisty a jedna pro pěší značené barevnými značkami. Putování zakončíme ochutnávkou vín a místních specialit s folklorním programem. Proběhne i oblíbené závěrečné losování o vína z regionu, ubytování
v cyklopenzionu s certifikací Cyklisté vítáni, cyklovybavení a další doplňky Moravských vinařských stezek.

21.5.2022 Májové putování okolím Modrých Hor, start/cíl: Velké Pavlovice, Ekoncentrum Trkmanka

4. 6. 2022 Krajem vína – Putování po vinařských stezkách Strážnicka, start: Strážnice,
cíl: sklepní ulička v Petrově

16. 7. 2022 Krajem vína – Letní putování po vinařských stezkách Mikulovska,
start/cíl: Mikulov

1. 10. 2022 Krajem vína – Tour de burčák po vinařských stezkách Kyjovska, start: Kyjov,
cíl: Skoronice

      

 

Sleva 15 % na výrobky z e-shopu www.shocart.cz

Jakožto účastníci výzvy Do práce na kole získáte kód na 15% slevu na všechny cyklomapy, cykloprůvodce a turistické mapy, který budete moci uplatnit v období
1. března – 3 . června 2022. Vydavatelství SHOcart je jedním z největších kartografických vydavatelství v České republice. Na kartografickém trhu působí již od roku 1991
a specializuje se na turistické i cyklistické mapy všeho druhu. Dělají dokonce mapy
na zakázku. Promo kód obdrží všichni účastníci výzvy Do práce na kole v newsletteru.

 

 

Výzvu pořádá
Generální partner
Národní partneři
Partneři
Mediální partneři