Výhry a slevy v Květnové výzvě - Do práce na kole

Výhry a slevy v Květnové výzvě

Podívejte se, jaké slevy a výhry čekají na účastníky*ice letošní výzvy

Celorepublikové výhry

Na této stránce naleznete výhry pro celorepublikové vítěze v kategoriích Pravidelnost
a Cyklozaměstnavatel roku. Další výhry můžete postupně najít i na webových stránkách města, pod kterým jste se zaregistrovali – a to v sekci Výhry.

 

25 stylových mikin s potiskem letošní výzvy od MERCHYOU

Mikiny jsou vyrobeny z organické bavlny a recyklovaného polyesteru za etických podmínek s certifikátem GOTS. Ekologický je i samotný potisk od MERCHYOU. Grafiku letošního ročníku výzvy – a tedy i potisku mikiny – vytvořil typograf Jan Charvát.

15x roční jízdné nextbike pro členy vítězných týmů

Nextbike, česká jednička bikesharingu, odmění členy tří vítězných týmů ročními tarify, díky kterým bude moci každý člen týmu 12 měsíců využívat bikesharing zdarma. Pokud zrovna ve vašem městě nextbike ještě není, voucher můžete komukoliv darovat. Cesty městem nikdy nebyly jednodušší.

 

5x zpáteční otevřená jízdenka s FlixBusem po Evropě pro každého člena vítězného týmu, nebo pro jednotlivce

Odměňte se za vítězství v týmové kategorii výletem do vaší vysněné destinace, ať už je to na jihu v Itálii, na severu ve Skandinávii nebo třeba ve Francii. Aktuální nabídku spojů najdete vždy na www.flixbus.cz.

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Na desítkách mezinárodních spojů dopravce nabízí možnost přepravit jízdní kolo ve speciálním nosiči.

10x roční předplatné cestovatelské aplikace LOXPER zdarma

Zajímá vás cestování, výlety, historie a příběhy? Pak je Loxper aplikace pro vás – doporučí vám výlety na klíč, provede vás zábavnými trasami, pobavíte se při plnění úkolů a ještě se dozvíte spousty místních zajímavostí. Kde bydlel v Praze Žižka? Koho proháněl Goethe
ve Varech? Co dělal Napoleon v Brně?

Podívejte se na www.loxper.com a naplánujte si svůj zábavný výlet.

loxper

 

Skládací kolo TERN link B7 a 3x designový batoh

Tahle skvělá uherskobrodská firma AZUB BIKE šíří svými produkty slávu šikovných českých ručiček do celého světa. Vyrábějí lehokola a dále prodávají skládací kola TERN (i v elektro verzi!) a jsou také distributorem vodotěsných brašen značky ORTLIEB. Kromě toho dováží kožená i nekožená sedla a doplňky BROOKS a také dětské a nákladní vozíky BURLEY. Jsou našimi hrdými partnery již několik let a i letos se můžete těšit na jejich nadílku. Ta letos zahrnuje tmavě modré, skládací kolo TERN link B7, 2 x žlutý batoh ORTLIEB Commuter Daypack City 21L a ORTLIEB Velocity Design v černé barvě.

 

Dárkové poukazy na nákup i servis a 2x sedlo All-Wings od bikero.cz

Nadšenci z bikera chtějí dostat cyklistiku víc mezi lidi. Snaží se naučit lidi žít víc aktivně, užívat si života a pohybu. Nejezdit do práce jenom autem a nežít ve stereotypu. I proto je bikero.cz dlouholetým partnerem výzvy Do práce na kole.

Pro letošní výzvu nám věnovali dárkové poukazy na nákup a malý nebo střední servis kol. Plus sedla All-Wings v celkové hodnotě 23 000 Kč. Vybavte se na cesty do práce nebo výlety i Vy! Výhru si pak můžete vybrat online nebo na některé ze čtyř kamenných prodejen.

 

18x dárkový poukaz na zájezd dle vlastního výběru pořádaný CK Kudrna v celkové hodnotě 70 000 Kč

V téhle cestovce s duší se jen tak něčeho nezaleknou! Jsou s námi již 30 let. Pro letošní rok znovu připravili spoustu zajímavých zájezdů, nejen na kole včetně několika novinek. Vyrazte konečně za hranice Česka! Vyjezděte si svojí pravidelností aktivní dovolenou do celého světa!

10x cyklobalíček od vydavatelství SHOcart

Vydavatelství SHOcart se specializuje na cyklomapy, turistické mapy a další nejen České, ale i Slovenské republiky. Pro výherce si připravili 10 cyklobalíčků pro různé části České republiky. S jejich mapou se ani na kole, ani pěšky jen tak neztratíte.

10x vstupenka na zářijové představení Divadla v Dlouhé

Divadlo v Dlouhé podporuje Do práce na kole již několik let. Letos nám věnovali vstupenky na představení odehrané v září. Zářijový program bude k dispozici 1. června.

10x poukaz na fotokniha z vašich vlastních fotografií od eFotokniha.cz

Své vzpomínky z Do práce na kole si můžete uchovat ve formě fotoknihy od společnosti eFotokniha.cz

Fotokniha má 56 stran v pevné vazbě a formát A4. Vytvořit ji můžete snadno v aplikaci a doprava je také zdarma. Poukaz můžete využít do 31. 12. 2023.

18x stylové ponožky na kolo a běh Traťoffky

Sportovní ponožky Traťoffky jsou navržené tak, aby měly jednoduchý design, svěží barvy a jedinečné motto, díky kterému vyladí váš výkon! Nápad na první ponožky vznikl z lásky k aktivnímu životnímu stylu. Celé ponožky vznikají v ČR a jsou zabaleny do designových krabiček bez použití plastů.

Slevy

Uvedené nabídky slev platí pro všechny účastníky*ice Květnové výzvy Do práce na kole 2023, kteří uhradili startovné. Slevový kód dorazí všem účastníkům v newsletteru. A že vám nechodí? Možná jste si ve svém účastnickém profilu nezaškrtli to správné políčko. Jestli to chcete napravit, jděte do svého profilu ➡️  Změnit osobní údaje ➡️  a dole zaškrtněte: Zajímají mě akce na triko, slevové kódy i výhry a také dění v oblasti udržitelné mobility.

Jezděte na sdílených kolech nextbike zdarma

Využijte zdarma kola společnosti nextbike (vyjma elektrokol). V květnu máte dvacet 30minutových výpůjček denně zadarmo (s nutnými 10min. pauzami mezi jízdami).

Nextbike působí ve 28 zemích světa a je největším provozovatelem bikesharingu v Česku. Víc než 7000 kol a e-kol najdete v ulicích už 31 měst. Mrkněte na nextbike, stáhněte si appku a vyrazte na projížďku do práce nebo třeba do parku. Unikátní kód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru na začátku května. Je nutné mít v profilu u zápisu jízd nastaven odběr newsletteru.

Pro všechny voucher na 500 Kč na využití sdílených vozů Autonapůl, bez nutnosti placení kauce

Celý květen budete šlapat jako o život, my to víme. Jezdit do práce na kole je totiž skvělé, zdravé a ohleduplné k našemu okolí. Možná nejezdíte na kole všude, nejspíš jezdíte občas i MHD, ale třeba by se Vám někdy hodilo i auto – auto je sice špatný pán, ale občas může být dobrým sluhou. Tak proč nevyzkoušet snadný, výhodný a ohleduplný carsharing? Jedno sdílené auto Autonapůl totiž umí nahradit 15–17 soukromých aut. Díky tomu jich na ulici nemusí stát tolik a zbude více místa pro ty opravdu užitečné věci.Letos

První český carsharing Autonapůl věnuje všem účastníkům výzvy na vyzkoušení sdílených aut 500 korun.

Mrkněte na Autonapůl, zaregistrujte se a vyrazte do přírody.

Promo-kód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

FlixBus: každému účastníkovi sleva 10 % a firemním koordinátorům 15 % na nákupní košík

Odměňte se za účast ve výzvě výletem do vaší vysněné destinace, ať už je to na jihu v Itálii, na severu ve Skandinávii nebo třeba ve Francii. Aktuální nabídku spojů najdete vždy na www.flixbus.cz.

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Na desítkách mezinárodních spojů dopravce nabízí možnost přepravit jízdní kolo ve speciálním nosiči. Promo-kód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

Sleva 15 % na výrobky z e-shopu www.shocart.cz

Jakožto účastníci výzvy Do práce na kole získáte kód na 15% slevu na všechny cyklomapy, cykloprůvodce a turistické mapy, který budete moci uplatnit v období do 3 . června 2023. Vydavatelství SHOcart je jedním z největších kartografických vydavatelství v České republice. Na kartografickém trhu působí již od roku 1991 a specializuje se na turistické i cyklistické mapy všeho druhu. Dělají dokonce mapy
na zakázku. Promo kód obdrží všichni účastníci výzvy Do práce na kole v newsletteru.

Sleva 100 Kč na knihu z audiotéky Youradio Talk

Náš partner ActiveRadio, který stojí za rozhlasovými stanicemi Frekvence 1 a Evropa 2, si pro vás připravil slevu 100 Kč na jakoukoliv knihu z audiotéky v aplikaci Youradio Talk. Chcete-li se vzdělávat či relaxovat, neváhejte a poslouchejte. Promo kód obdrží všichni účastníci výzvy Do práce na kole v newsletteru.

Sleva 200 Kč na nákup nad 1000 Kč a 20% na servis kola od Bikero

Vymazlete si mazlíčka a užijte si slevu od Bikero. Hledáme všechny ty, kteří si občas dají nezdravé jídlo, občas se jim nechce ven, i když je venku hezky. Ale když je chuť a všechno se to hezky sejde, oblečete sportovní oblečení, nasadíte helmu a vytáhnete svoje kolo. A když už jste venku, opřete se do pedálů a ucítíte teplo sluníčka a příjemný vánek ve tváři, řeknete si: „Kéž by to bylo častěji.“ Jsme hrdým národním partnerem Do práce na kole! Promo kód obdrží všichni účastníci výzvy Do práce na kole v newsletteru.

 

 

 

 

 

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Mediální partneři