Rok 2026 se v Děčíně ponese v duchu cyklistiky a cyklodopravy! V květnu bude otevřena dlouho připravovaná lávka přes Labe pro pěší a cyklisty. Od prvního května pak bude spuštěn systém sdílených kol od Rekola a současně se město po druhé zapojí do kampaně Do práce na kole.
Připravujeme pro vás řadu akcí, slev a odměn. Zapojte se do této skvělé výzvy a udělejte něco pro svoje zdraví i pro celé město Děčín. Pro aktuální info o akcích a výhodách se přidejte do skupiny na Facebooku Do práce na kole – Děčín.
