Vyškov - Do práce na kole
Vyškov

ŠLÁPNĚTE DO TOHO S NÁMI!

Vyškov se zapojuje do kampaně Do práce na kole poprvé. Jde o výzvu, která proběhne celostátně již po čtrnácté v měsíci květnu 2024. Cílem projektu je upozornit na výhody každodenní dopravy do práce, ale i do školy nebo za jinými pravidelnými cíli, když více lidí změní své dopravní návyky a přesedlá z aut na kola, koloběžky, nebo na obyčejnou pěší chůzi.

Organizace se pro tento náš první ročník ujal náš spolek ProCyklo Vyškov https://www.procyklo-vyskov.cz/ s podporou města Vyškova. Nanečisto jsme si kampaň vyzkoušeli při lednové výzvě Do práce na kole a můžeme potvrdit, že podpoříte svou fyzickou i psychickou pohodu, navážete nové vztahy se svými kolegy, nebudete se stresovat v dopravních zácpách. A pokud se na některých místech své trasy setkáte s dopravními komplikacemi, mohou data z vašich jízd posloužit k budoucí nápravě.

V rámci výzvy mají účastníci možnost se zapojit do několika kategorií, zaměřených na pravidelnost či délku jízdy. Každý účastník dostane originální ročníkové triko nebo ponožky a v rámci červnového vyhlášení výsledků může také získat některou z cen. Na triko se také můžete zúčastnit akcí, které vyhlásíme na těchto stránkách a na FB.

Pozor! Od 16. dubna probíhá již poslední vlna přihlašování! Nezalekněte se startovacího poplatku, přínosy akce stojí za to a většina zaměstnavatelů je ochotna ho za vás uhradit. Potřebné informace o registraci, pravidlech, soutěžích atd. se dozvíte na odkazu https://dopracenakole.cz/kvetnova-vyzva. Případné dotazy můžete také směřovat na email ProCyklo@seznam.cz.

Termíny a ceny účastnických poplatků:

1. února – 28. února: 430 Kč
1. března – 31. března 480 Kč
1. dubna – 15. dubna 500 Kč
16. dubna – 30. dubna 550 Kč

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři
Lokální partneři