Orlicko-Třebovsko - Do práce na kole

Přivítejte s námi jaro a přijměte květnovou výzvu Do práce na kole. Nově i na Orlicko-Třebovsku.

Region Orlicko-Třebovsko s podporou měst Ústí nad Orlicí a Česká Třebová se rozhodl zorganizovat lokální výzvu kampaně Do práce na kole, což je motivační výzva pro všechny, kteří se odhodlají po celý měsíc květen přepravovat převážně bezmotorově a udržitelně. Ať už pěšky, na kole či koloběžce nebo poklusem. Cílem a smyslem výzvy je snaha o proměnu dopravních návyků, kdy si jednotliví účastníci mohou vyzkoušet a na vlastní kůži zažít, že pohyb na vlastní pohon (nejen) z práce a do práce je nejen prospěšný, ale i osvěžující.

Podpořte s příchodem jara svou fyzickou a psychickou pohodu, přijměte květnovou výzvu Do práce na kole a po celý měsíc květen se zkuste přepravovat převážně bezmotorově a udržitelně. Nemusí se jednat bezpodmínečně jen o cesty do/z práce. Tyto cesty lze navíc uskutečnit na jakémkoliv bezmotorovém dopravním prostředku (kolo, koloběžka, in-line apod.), pěšky nebo jako běžec. Podmínkou je však minimální překonaná vzdálenost 1,5 kilometru během jedné cesty.

Sestavte tým s kolegy nebo přáteli, registrujte se a těšte se na startovací balíček s trikem, díky kterému budete moci zažít zajímavé akce na triko, které pro vás připravujeme.

Hecujte se navzájem a zabojujte společně o hodnotné ceny v regionální a celorepublikové soutěži zaměřené na týmovou pravidelnost.

Můžete nás sledovat na facebookovém profilu https://www.facebook.com/groups/1139434746873365.

Výzvu pořádá
Generální partner
Národní partneři
Mediální partneři
Partner
Lokální partneři