Zlín - Do práce na kole
Zlín

Společně se města Zlín a Otrokovice zapojí již 11. rok v celorepublikové motivační květnové akci DPNK 2024.V rámci výzvy lze zapisovat jakoukoliv cestu do práce či z práce, letos i do školy a ze školy, kterou účastník/účastnice uskuteční na bezmotorovém dopravním prostředku (kolo, koloběžka, skate…), případně pěšky či poklusem. Povolena jsou i elektrokola. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě. Minimální délka trasy v jednom směru musí činit alespoň 1,5 km. 

Slavnostní vyhlašování výsledků je naplánováno letos na čtvrtek 13.6.2024 ve Zlíně na náměstí Míru . Od 16.00 bude program a od 17.00 slavnostní losování a předávání výher. Těší se na Vás organizátoři :-)

Iniciativa CykloZLÍN a zástupci měst Zlín a Otrokovic plánují pro soutěžící různé akce ZDARMA, jako například Káva na triko, Zmrzlina na triko, Snídaně na triko, Kontrolní prohlídka kola atd. a hlavně zajištění co nejlepších cen. Květnové akce, ale i výhry, které můžete získat PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME ! Hlavní cenou v kategorii pravidelnost týmů bude koloběžka Kostka Tour Max v hodnotě cca 12 tis. Kč pro každého člena týmu od Zlínského kraje, statutárního města Zlín, města Otrokovic. Za všechny výhry regionálním partnerům děkujeme ! Záštitu nad Zlínem, Otrokovicemi a okolím převzal Ing. Radim Holiš, hejtman Zlínského kraje. 

Cílem kampaně DO PRÁCE NA KOLE je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne. Regionální dotazy pište na cyklozlin@email.cz, nebo volejte 721 470 315.Přihlaste se do FB skupiny Do práce na kole Zlín – Otrokovice.  Jak se vyhlašovaly výsledky DPNK 2023 a odměňovalo zjistíte na www.cyklozlin.cz

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři