Uherské Hradiště - Do práce na kole
Uherské Hradiště

Uherské Hradiště = Cykloskokan roku 2022 se těší na  motivační květnovou akci DPNK 2023.V rámci výzvy lze zapisovat jakoukoliv cestu do práce či z práce, nebo do školy a ze školy,  kterou účastník uskuteční na bezmotorovém dopravním prostředku (kolo, koloběžka, skate…), případně pěšky či poklusem. Povolena jsou i elektrokola. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě. Minimální délka trasy v jednom směru musí činit alespoň 1,5 km. 

Slavnostní vyhlašování výsledků je naplánováno letos na 7.června. Od 15.00 bude program a od 16.00 slavnostní losování a předávání výher. Těší se na Vás organizátoři.  Iniciativa CykloZLÍN a zástupci města Uherské Hradiště chystají různé akce ZDARMA, jako například Káva na triko, Snídaně na triko a hlavně zajištění co nejlepších cen. Květnové akce, ale i výhry, které můžete získat PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME !

Cílem kampaně DO PRÁCE NA KOLE je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne. Regionální dotazy pište na cyklozlin@email.cz, nebo volejte 721 470 315.Přihlaste se do FB skupiny Do práce na kole Zlín – Uherské Hradiště. Jak se vyhlašovaly výsledky a předávaly výhry v roce 2022 najdete: www.cyklozlin.cz

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Mediální partneři
Lokální partneři