Cyklozaměstnavatel roku - Do práce na kole

Cyklozaměstnavatel roku

Do výzvy Do práce na kole, pěšky či poklusem se za dobu její existence přihlásily tisíce firem. Řada z nich se svým zaměstnancům snaží poskytovat lepší podmínky pro dopravu do práce na kole, pěšky či poklusem (např. stojany, sprchy, šatny a další příjemné zázemí). Právě dobré zázemí ve firmě je pro řadu lidí v rozhodnutí, zda budou jezdit na kole, zásadní.

Titul může získat i vaše firma

Pokud se do výzvy přihlásí alespoň jeden tým a pokud vaši zaměstnanci vyplní dotazník, který v květnu najdou v systému Do práce na kole. O titul se mohou ucházet i firmy, které jej obdržely v minulých letech. Vyhrát jej mohou jednou za 3 roky.

 

Ročník 2023

Titul Cyklozaměstnavatele Česko získala společnost KCK Cyklosport-Mode, s.r.o. ze Zlína. Kromě titulu Cyklozaměstnavatel roku 2023 získala společnost odborný workshop na téma udržitelné dopravy a městské cyklistiky od spolku AutoMat pro své zaměstnance, a také roční licenci Cyklozaměstnavatele od Partnerství, o.p.s.

Celkově titul Cyklozaměstnavatele ve svém městě získalo 17 firem.

 

Ročník 2022

Rok 2022 ovládlo brněnské výzkumné centrum CEITEC VUT z Brna.

Celkově jsme titul Cyklozaměstnavatele udělili 14 firmám.

 

 

Ročník 2021

V roce 2021 uspěla Skupina ÚJV Řež. Přečtěte si víc v rozhovoru nebo v reportáži z jednání o tamní infrastruktuře.

Cyklozaměstnavatelé v minulých letech

2020: Oltis Group a.s.
2019: Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové
2018: Decasport s.r.o., Liberec
2017: E&Y, Praha
2016: Continental Barum
2015: HoneywellAerospace Olomouc s.r.o.

 

Jak se přihlásit?

Přihlásit se může jakýkoliv zaměstnavatelský subjekt prostřednictvím svých zapojených zaměstnanců. Přihlášení do titulu Cyklozaměstnavatel proběhne zasláním odpovědí na dotazník, který účastníci najdou od poloviny května ve svém profilu. Dotazník hodnotí opatření, kterými zaměstnavatel podporuje své zaměstnance a zaměstnankyně v dojížďce do práce na kole. Čím více odpovědí za firmu nasbíráte, tím lépe.

Má-li soutěžící subjekt více poboček, případně objektů (lokalit), které jsou místem výkonu práce zaměstnanců, je každá taková pobočka nebo objekt v rámci výzvy hodnocena jako samostatný zapojený subjekt.

 

Další informace

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři