Cheb - Do práce na kole
Cheb

Letos se město Cheb opět pustí do organizace výzvy Do práce na kole. Chceme být vidět jako někdo, kdo se k cyklistům staví proaktivně a buduje žádanou infrastrukturu.

Záměrem výzvy je propagace zdravého způsobu dopravy po městě a to na vlastní pohon a podpora bezmotorové dopravy. Možná i právě tímto způsobem můžete změnit své dopravní zvyklosti, zlepšit si svoji fyzičku a třeba upevnit své vztahy s kolegy na pracovišti.

Každý rok v květnu vyrazí do ulic několik tisíc manažerů, vědců, lékařů, bankéřů, řemeslníků i studentů po celé republice do práce na kole nebo pěšky.

Přidejte se k nim i vy. Více informací najdete na www.dopracenakole.cz. Registrace do výzvy jsou už spuštěny, tak neváhejte a zaregistrujte se. Čím dříve to uděláte, tím výhodnější máte startovné a také dřív obdržíte startovní balíček s ročníkovým tričkem či ponožkami.

Výzva je pro každého, kdo se chce po městě pohybovat udržitelně a bez emisí.. ať už jste zaměstnanec*zaměstnankyně, OSVČ, důchodce či důchodkyně, zaregistrujte se zde. Pro studenty*ky či žáky*ně je tu Do školy na kole.

Pojďme do toho společně šlápnout.

 

Městský organizátor: Monika Šimečková
Případné dotazy směřujte na e-mail: simeckova@cheb.cz

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři
Lokální partneři