Opava - Do práce na kole
Opava

Město Opava se letos opět po dvouleté pauze zapojí do kampaně Do práce na kole. Přidejte se i Vy a ukažte, že Vám na vašem zdraví i okolní přírodě záleží. Jezděte po celý měsíc květen do práce na kole, na koloběžce, klidně i na bruslích nebo skateboardu, choďte pěšky nebo běhejte. Motivujte kolegy, kamarády, rodinu a další lidi ve svém okolí, aby také vyměnili automobil za kolo či jiný bezmotorový dopravní prostředek a udělali něco pro své zdraví, kondici i životní prostředí.

Soutěžte s kolegy mezi sebou, mezi jednotlivými týmy nebo třeba mezi jednotlivými pobočkami.

Můžete se těšit na zajímavé Akce na triko, na kterých se prokážete soutěžním tričkem, nákrčníkem nebo svou registrací a můžete čerpat výhody, které naleznete níže.

Výherci v jednotlivých kategoriích budou vyhlášeni na závěrečném večírku a obdrží hodnotné ceny, které budou postupně doplňovány níže.

Ještě přemýšlíte, zda se máte připojit?

Sestavte tým 2 až 5 členů třeba z Vaší kanceláře, zaregistrujte se, oprašte kola, koloběžky, brusle, boty a od května začněte s dopravou do práce jinak než autem, vlakem nebo MHD.

Bude to zábava, uděláte něco pro své zdraví a snížíte Vaši uhlíkovou stopu aspoň na jeden měsíc. Pomůžete sobě, životnímu prostředí a v kavárně si pak budete moci dát třeba dortík navíc.

Pojďte do toho s námi!

V Opavě organizují tuto soutěž tři koordinátorky.

Kateřina Durčáková, e-mail: katerina.durcakova@opava-city.cz

Jana Kavanová, e-mail: jana.kavanova@opava-city.cz

Adéla Kozelková, e-mail: adela.kozelkova@opava-city.cz

Výzvu pořádá
Generální partner
Národní partneři
Partneři
Mediální partneři
Lokální partneři