Výsledky Do práce na kole - Do práce na kole

Výsledky Do práce na kole

Níže najdete odkazy na různé pohledy na data, která jsou v rámci výzev Do práce na kole, pěšky nebo poklusem k dispozici.

Datareport z Květnových výzev

  • detailní report výsledků z Květnových výzev podle měst, firem, jednotlivců


Pokud nejste (i jste) přihlášeni do některé z aktuálních výzev
, data z Květnové výzvy najdete na webu Do práce na kole na stránce Květnová výzva v číslech a datech. Výsledky můžete vyhledávat za Jednotlivce, Firmy nebo Města. Níže na stránce poté můžete přímo porovnat dvě organizace, firmy v oknech vedle sebe. Data můžete vyhledávat také podle jednotlivých ročníků.

 

Pokud jste registrováni do aktuální výzvy – Květnová, Zářijová, Lednová výzva – výsledky vidíte stále na odkazech níže*. Data můžete vyhledávat také podle jednotlivých ročníků.

výsledky jednotlivce:
https://dpnk.dopracenakole.cz/datareport/individual/ 
výsledky organizací, firem:
https://dpnk.dopracenakole.cz/datareport/organization/
výsledky měst:
https://dpnk.dopracenakole.cz/datareport/city/

*Pozor, systém může (po delší době, kdy jste se nepřihlásili) požadovat přihlášení. Je tedy nutné se přihlásit a poté znovu zadat odkaz do prohlížeče. A to buď ve vedlejším okně, případně lze odkazem přepsat okno původní.

Výsledky výzev podle kategorií

  • výsledky jednotlivých kategorií (pravidelnost, zelené kilometry)


Květnová výzva

Odkaz https://dpnk2023.dopracenakole.cz/souteze/vysledky/plzen/ odkazuje na výsledky kategorií Květnové výzvy v roce 2023 v daném městě – zde Plzeň. Pro zobrazení výsledků v požadovaném roce upravte rok „dpnk2023“ a pro výsledky v požadovaném městě upravte „plzen“ na vaše město. Například: https://dpnk2021.dopracenakole.cz/souteze/vysledky/olomouc/ zobrazí výsledky z roku 2021 v Olomouci.

Bez odkazu – druhá cesta, jak se dostat k výsledkům podle kategorií z Květnové výzvy. V menu na www.dopracenakole.cz klikněte na tlačítko Města. Vyberte požadované město a po načtení jeho stránky pod názvem města v menu najdete záložku Výsledky. 


Zářijová výzva

Odkaz https://vyzva2022.dopracenakole.cz/souteze/vysledky/ostrava/ odkazuje na výsledky kategorií Zářijové výzvy v roce 2022 v daném městě – zde Ostrava. Pro zobrazení výsledků v požadovaném roce upravte rok „vyzva2022“ a pro výsledky v požadovaném městě upravte „ostrava“ na vaše město. Například: https://vyzva2020.dopracenakole.cz/souteze/vysledky/dacice/ zobrazí výsledky z roku 2020 v Dačicích.


Lednová výzva

Odkaz https://leden2023.dopracenakole.cz/souteze/vysledky/otrokovice/ odkazuje na výsledky kategorií Lednové výzvy v roce 2023 v daném městě – zde Otrokovice. Pro zobrazení výsledků v požadovaném roce upravte rok „leden2023“ a pro výsledky v požadovaném městě upravte „otrokovice“ na vaše město. Například: https://vyzva2021.dopracenakole.cz/souteze/vysledky/cheb/ zobrazí výsledky z roku 2021 v Chebu.

Základní metriky výzev

  • počty účastníků, vzdálenosti a počty cest pěšky a na kole, ušetřené CO₂


Základní výsledky Květnových výzev

Odkaz na aktuálně probíhající Květnovou výzvu (dostupný do začátku Zářijové výzvy) je  https://dpnk.dopracenakole.cz/pocty-soutezicich/. Pokud Květnová výzva aktuálně neběží vložte za „dpnk“ požadovaný ročník, pro který chcete zobrazit data. Příklad: https://dpnk2022.dopracenakole.cz/pocty-soutezicich/ ukáže výsledky z roku 2021.

Květnová výzva 2023

Květnová výzva 2022

Květnová výzva 2021

Květnová výzva 2020

Květnová výzva 2019

Květnová výzva 2018

Květnová výzva 2017

Květnová výzva 2016

Květnová výzva 2015

 

Základní výsledky Zářijových výzev

Odkaz na aktuálně probíhající Zářijovou výzvu (dostupný do začátku Lednové výzvy) je https://dpnk.dopracenakole.cz/pocty-soutezicich/. Pokud Zářijová výzva aktuálně neběží, poté pro použijte odkaz https://vyzva2022.dopracenakole.cz/pocty-soutezicich/, kde za „dpnk“ vložte rok, pro který chcete zobrazit data ze Zářijové výzvy. Data ze Zářijových výzev jsou dostupná od ročníku 2022.

Příklad: https://vyzva2022.dopracenakole.cz/pocty-soutezicich/ ukáže výsledky z roku 2022.

Zářijová výzva 2022

 

Základní výsledky Lednových výzev

 

Odkaz na aktuálně probíhající Lednovou výzvu je https://dpnk.dopracenakole.cz/pocty-soutezicich/. Pokud Lednová výzva aktuálně neběží, poté pro použijte odkaz https://leden2023.dopracenakole.cz/pocty-soutezicich/, kde za „leden“ vložte požadovaný rok, pro který chcete zobrazit data z lednové výzvy. Data ze Lednových výzev jsou dostupná od ročníku 2022.

Příklad: https://leden2022.dopracenakole.cz/pocty-soutezicich/ ukáže výsledky z roku 2022.

Lednová výzva 2023

Lednová výzva 2022

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Mediální partneři