Květnová výzva Do práce na kole v číslech a grafech - Do práce na kole

Jak si v Květnové výzvě vede moje firma? A moje město? A jak je to ve srovnání s firemními partnery nebo konkurenty? Podívejte se na účast vás i vaší firmy v Květnové výzvě Do práce na kole (nebo pěšky či poklusem).

Jak udržitelně se dopravujete?

Jak je u nás v AutoMatu zvykem, používáme open source software a vše si děláme sami, proto uvítáme vaší podporu. Za použití nástroje Metabase jsme pro účastníky připravili tři data reporty (graficky přehledné výsledky) v Květnové výzvě:

Výsledky Květnové výzvy si můžete také stáhnout a prezentovat vedení firmy či komukoliv, kdo by o ně měl zájem (vpravo dole pod grafy ikona šipky v kruhu). Úkolem akce totiž není jen účast jako taková, ale také podávat o svědectví o tom, že to jde. Aktivně, bez motoru, na vlastní pohon, ekologicky.

Srovnávač organizací

Připravili jsme pro vás také veřejný srovnávač dat o účasti v Květnové výzvě pro organizace, ve kterém budete moci výkony své firmy porovnat s ostatními, hecovat se a špičkovat a díky tomu také opět pomoci dobré věci. Vyzvěte tedy své konkurenty, partnery i klienty, níže si pak můžete srovnat své výkony (stačí v poli nahoře nad grafy zvolit danou firmu)…

Některé dotazy do databáze mohou trvat déle než pár vteřin, protože je třeba získat velká množství dat. Prosíme o strpení a pochopení.

 

 

Často kladené otázky ohledně data reportů

Abyste se v data reportu Květnové výzvy Do práce na kole neztratili, přinášíme odpovědi na případné dotazy předem:

  • Data se nenačítají, načítají se moc dlouho

Některé dotazy do databáze trvají dlouho, protože je třeba získat velká množství dat. Pokud se pak na tento nástroj obrací v jednu chvíli více uživatelů, servery přestávají stačit. Prosíme o trpělivost, někdy stačí vyčistit cache (Ctrl+obnovit(F5)), popř. se k tomu vrátit později.

  • Jak se kouknu na výkony z historie, popř. na výkony z jiných měst/organizací?

Vpravo nahoře jsou tři pole, pomocí nichž je možné měnit dotazy na databázi – můžete si tak vyhledat téměř jakékoliv výsledky i z ročníků dávno minulých. Ve svém profilu najdete odkazy na všechny tři typy data reportů. Pokud nějaká konkrétní data nenajdete, můžete se ozvat na helpdesk.

  • Nemůžu přečíst popisky či legendy u grafů

Použitý nástroj umožňuje velmi variabilní uspořádání prvků a na tom, aby data reporty vypadaly perfektně, budeme stále pracovat. Zpětnou vazbu velmi uvítáme. Nicméně často je zobrazení podobných nástrojů závislé nejvíce na monitoru/displeji uživatele. Pokud tedy chcete přehledné grafy i s popisky, doporučujeme širokoúhlý monitor.

 

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři