Zářijová výzva - Do práce na kole

ZÁŘIJOVÁ VÝZVA se koná během 14 dní v září, protíná se s Evropským týdnem mobility a jejím cílem je po létě připomenout, že se dá do práce bez škodlivých emisí dopravovat po celý rok. V zahraničí je běžné jezdit na kole a chodit i na podzim a zimě, nejen v létě. Zároveň nás motivuje přijmout výzvu k aktivitě i v chladnějším počasí.

V roce 2022 se Zářijová výzva proběhla v termínu 12.-25. 9.
Do výzvy se registrovali jednotlivci, své zaměstnance a kolegy zapojily i firmy (zaplatili za své kolegy a kolegyně startovné).

 

 

Jak na to?

1
Zaregistrujte se

Zapojit se můžete odkudkoliv v Česku. Na rozdíl od Květnové měsíční výzvy se do Zářijové výzvy Do práce na kole registrujete jako jednotlivci (ne v týmu).

Zaregistrujte se , zaplaťte příspěvek a vyplňte si svůj webový profil a nezapomeňte zaškrtnout svolení se zasíláním Cyklonovin (našeho newsletteru).

Do Zářijové výzvy mohou své zaměstnance zapojit i firmy – zaplacením startovného.

2
Jezděte a choďte nebo běhejte

Dva týdny v září jezděte do práce a z práce na kole, koloběžce, bruslích, vozíčku, longboardu nebo choďte či běhejte. Uvedené způsoby můžete během výzvy libovolně kombinovat. Například v pondělí a středu můžete jet na kole, v úterý jít pěšky, ve čtvrtek běžet a v pátek dorazit do práce na longboardu.

3
Zapisujte si své cesty

Své cesty si zapisujte ve svém profilu nebo přes mobilní aplikaci – automaticky tak soutěžíte v kategorii Pravidelnost.

Trasy zaznamenané přes mobilní aplikace Do práce na kole, STRAVA a Cyclers budou použity jako podklady pro analýzu dopravy ve městech za účelem zlepšení cykloinfrastruktury.

4
Odebírejte newsletter, získejte slevu do e-shopu a vyhrajte ceny

Ze všech účastníků výzvy, kteří budou v den vyhodnocení výzvy odběrateli Cyklonovin – newsletteru Do práce na kole (přihlásit k odběru se lze v průběhu registrace či později v nastavení účtu) a splní procento pravidelnosti nad 66 %, vylosujeme 15+ výherců, kteří získají hmotné ceny nebo startovné pro celý tým do Květnové výzvy Do práce na kole 2023.

Navíc od nás jako poděkování za přízeň projektu Do práce na kole získáte slevu 100 Kč na nákup čehokoli z našeho benefičního e-shopu. Sleva platí při objednávce nad 199 Kč a poštovné je třeba zaplatit.

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Mediální partneři