Uherské Hradiště - Do práce na kole
Uherské Hradiště

Uherské Hradiště a okolí se letos zapojí do celorepublikové motivační Květnové výzvy DPNK 2024, to je  Do práce, nebo školy na kole, koloběžce, pěšky, nebo poklusem, ale i v kombinaci s MHD (dle Pravidel) . V rámci výzvy lze zapisovat jakoukoliv cestu do práce či z práce, do školy a ze školy, kterou účastník/účastnice uskuteční na bezmotorovém dopravním prostředku (kolo, koloběžka, skate…), případně pěšky či poklusem. Povolena jsou i elektrokola. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě. Minimální délka trasy v jednom směru musí činit alespoň 1,5 km.

V květnu čekají  pro zaregistrované účastníky/nice různé akce ZDARMA, jako například Káva na triko, Zmrzlina na triko, Snídaně na triko. Květnové akce, ale i výhry, které můžete získat PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME ! 

Cílem kampaně DO PRÁCE NA KOLE je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne. Regionální dotazy pište na cyklozlin@email.cz, nebo volejte 721 470 315.Přihlaste se do FB skupiny Do práce na kole Uherské Hradiště. Jak se vyhlašovaly výsledky DPNK 2023 a odměňovalo zjistíte na Regionální televizi TVS. 

Local partners