Brno - Do práce na kole
Brno

Registrace do květnové výzvy Do práce na kole běží v plném proudu! Momentálně se nacházíme v druhé vlně možnosti zakoupení registrace, která skončí 31.3. 2023. Už jste viděli letošní grafiku triček z dílny Jana Charváta?

Záštitu nad letošním ročníkem Do práce na kole pro Brno a okolí 2023 udělil hejtman Jihomoravského kraje Mgr. Jan Grolich (www.jmk.cz). 

Generálním partnerem výzvy Do práce na kole Brno 2023 je Magistrát města Brna (www.brno.cz).

Informace o minulém ročníku:

Brňané dojeli do cíle! Mají v nohách přes 851 tisíc kilometrů a ušetřili životnímu prostředí 110 tun CO2.
V Brně se zapojilo 3 740 účastníků, 1 160 týmů a našlapali, naběhali nebo nachodili přes 851 tisíc kilometrů. Motivační měsíc květen letos registroval rekordní zájem chodců a nachozených 206 tisíc kilometrů.

Vyvrcholením výzvy byl závěrečný večírek v Otevřené zahradě Nadace Partnerství 15. června. Vedle vyhlášení kompletních výsledků a tomboly s hlavní cenou, kterou bylo městské kolo Herka od Cyklospecialit, bylo součástí večírku i vyhlášení brněnského Cyklozaměstnavatele, kterým se stal i celonárodní vítěz CEITEC VUT. Součástí výzvy bylo i zapojení zaměstnavatelů, kteří poskytují vhodné podmínky pro cyklisty dojíždějící do práce na kole. Cenu: certifikaci Cyklozaměstnavatel předávala zástupkyně loňského vítěze a stálého partnera výzvy Thermo Fisher Scientific Lucie Entlerová.

Generálním partnerem Do práce na kole Brno 2022 byl Magistrát města Brna pod záštitou primátorky JUDr. Markéty Vaňkové.

Kontaktní osoba pro Brno: Bc. Marek Ondrášek, tel. 775 856 979, marek.ondrasek@partnerstvi-ops.cz