Jihlava - Do práce na kole
Jihlava

V Jihlavě bude kampaň a výzva Do práce na kole probíhat již podvanácté. Organizaci kampaně se věnuje spolek SLIBY – CHYBY, mimo jiné organizátor tradičního vytrvalostního závodu Jihlavská 24MTB, který letos proběhne 15. – 16. června. V září pak proběhne další již tradiční akce pořádaná spolkem, Jihlavský půlmaraton.  Sezonu akcí organizovaných spolkem SLIBY – CHYBY ale zahájí již 16. května v Jihlavě také již tradiční charitativní Běh pro světlušku.

Hlavním partnerem “Do práce na kole” v Jihlavě je tradičně statutární město Jihlava, které se dlouhodobě věnuje rozvoji infrastruktury pro cyklisty a v ročníku 2022 Jihlava získala titul „Cykloměsto“, který je udělován na základě dotazníků účastníkům a hodnocení ze strany sdružení Auto*Mat.

Také letos pro vás připravíme akce “na triko” jako benefit a v červnu proběhne nezbytné a oblíbené závěrečné vyhlášení spojené s losováním a předáváním cen. Aby byla motivace, můžete se těšit na hodnotnou hlavní cenu v kategorii pravidelnost jednotlivců od Kraje Vysočina, který akci také podporuje. Ceny budou ale připraveny i v ostatních tradičních kategoriích…

!Sledujte web nebo jihlavskou DPNK fb skupinu viz níže – vše bude průběžně zveřejňováno!

Neváhejte tedy, vytvořte s kolegy svůj firemní “kolopěško” tým, rozjeďte svůj kolektiv, vyhecujte se navzájem k maximální pravidelnosti cest do práce realizovaných na kole nebo pěšky. Přidejte se v Jihlavě… bude nás letos tisícovka?

Připojte se k lokální fb skupině Do práce na kole - Jihlava

Případné dotazy k jihlavské kampani Do práce na kole 2024 směřujte na e-mail: pstejskal.ji@gmail.com

Těšíme se na setkání s vámi :-)

Local partners