Orlicko-Třebovsko - Do práce na kole

Přijměte na Orlicko-Třebovsku květnovou výzvu kampaně Do práce na kole!

Region Orlicko-Třebovsko se i letos rozhodl pro území Orlicko-Třebovka zorganizovat lokální výzvu kampaně Do práce na kole, což je motivační výzva pro všechny, kteří se odhodlají po celý měsíc květen přepravovat převážně bezmotorově a udržitelně. Tedy pěšky, na kole či koloběžce nebo poklusem. Cílem a smyslem výzvy je snaha o proměnu dopravních návyků, kdy každý může na vlastní kůži zažít, že pohyb na vlastní pohon (nejen) z práce a do práce může být jednak prospěšný, ale současně i osvěžující pro tělo i mysl. Jakkoliv každá snaha je prospěšná, ovšem podmínkou účasti je minimální překonaná vzdálenost 1,5 kilometru během jedné cesty.

Svým úsilím nejen, že pomůžete přírodě, ale data o cestách, které během výzvy zapíšete do systému, pomůžou při plánování nové bezpečné infrastruktury.

Pokud se chcete dozvědět více, klikněte na https://dopracenakole.cz/kvetnova-vyzva a registrujte se na https://dpnk.dopracenakole.cz/.

Registrujte se (podmínkou registrace je uhrazení účastnického poplatku, což může provést i zaměstnavatel), sestavte tým s kolegy nebo přáteli a těšte se na startovací balíček s trikem (případně nákrčníkem, pokud upřednostníte tuto volbu), díky kterému budete moci zažít zajímavé akce na triko, které pro vás již nyní připravujeme.

Hecujte se a v regionální a celorepublikové soutěži zaměřené na týmovou pravidelnost společně zabojujte o hodnotné ceny.

Aktuality lze sledovat zde na webu  anebo na facebookovém profilu Do práce na kole – Orlicko-Třebovsko.

Local partners