Otrokovice - Do práce na kole
Otrokovice

Společně se města Zlín a Otrokovice zapojí již 10. rok v celorepublikové motivační květnové akci DPNK 2023.
V rámci výzvy lze zapisovat jakoukoliv cestu do práce či z práce, nebo do školy a ze školy,  kterou účastník uskuteční na bezmotorovém dopravním prostředku (kolo, koloběžka, skate…), případně pěšky či poklusem. Povolena jsou i elektrokola. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě. Minimální délka trasy v jednom směru musí činit alespoň 1,5 km.  Slavnostní vyhlašování výsledků je naplánováno letos na úterý 13.6.2023 v Otrokovicích, na náměstí 3. května. Od 16.00 bude program a od 17.00 slavnostní losování a předávání výher. Těší se na Vás organizátoři :-)

Iniciativa CykloZLÍN a zástupci měst Zlín a Otrokovic plánují pro soutěžící různé akce ZDARMA, jako například Káva na triko, Zmrzlina na triko, Snídaně na triko, Kontrolní prohlídka kola atd. a hlavně zajištění co nejlepších cen. Květnové akce, ale i výhry, které můžete získat PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME ! Hlavní cenou v kategorii pravidelnost týmů bude koloběžka Kostka Tour Max v hodnotě cca 12 tis. Kč pro každého člena týmu od Zlínského kraje, statutárního města Zlín, města Otrokovic. Za všechny výhry regionálním partnerům děkujeme !

Cílem kampaně DO PRÁCE NA KOLE je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne.

Regionální dotazy pište na cyklozlin@email.cz, nebo volejte 721 470 315
Přihlaste se do FB skupiny Do práce na kole Zlín – Otrokovice.  Jak se vyhlašovaly výsledky DPNK 2022 a odměňovalo zjistíte na www.cyklozlin.cz