Třeboň - Do práce na kole
Třeboň

Vážení a milí účastníci třeboňského Do práce na kole!

Celý květen jsme všichni usilovně sbírali bodíky a snažili se co nejvíce nahrazovat jízdu autem svým pohybem, a to ať už při cestě do práce nebo při jiných zdravých aktivitách. Myslím, že se nám to povedlo. Laťka byla nastavena opravdu vysoko a téměř všechny týmy dosáhly své pravidelnosti nad hodnocených 66 %.
V rámci letošního ročníku se zapojilo 38 účastníků ve 12 týmech. Celkem bylo za DPNK Třeboň zaevidováno 9 646,1 ujetých/ušlých/uběhlých kilometrů, a tím bylo ušetřeno 1 244,35 kg CO2.

Nyní nás čeká již jen závěrečné vyhodnocení a předání příjemných cen od našich partnerů, kterými jsou Slatinné lázně Třeboň, s. r. o., pivovar Bohemia Regent, a. s., Hotel Zlatá hvězda, Compressport Třeboňský půl/maraton a samozřejmě město Třeboň.

Závěrečný "večírek", kde dojde ke konečnému vyhlášení výsledků a k předání cen, bude spojen se sousedskou slavností Zažít Třeboň jinak, a to v sobotu 25. června 2022 v prostoru u altánu u Bertiných lázní. Vyhlašovat budeme v 10.30 hod.
Losování cen proběhne dle pořadí umístění v pravidelnostní soutěži. První tak bude losovat tým, který se umístil na prvním místě. A že budu z čeho vybírat … :)

Těšíme se v sobotu na viděnou!
Petra Mejdrechová, koordinátorka DPNK

PS: A nezapomeňte trika DPNK na společné foto :) ... a kdo nemáte letošní, vezměte klidně to loňské ;)

Local partners