Účastnický poplatek 2023 - Do práce na kole

Účastnický poplatek 2023

Co za účastnický poplatek získáte:

  • triko s originální grafikou pro každý ročník – trika jsou z kvalitní biobavlny a s ekopotiskem v celkové hodnotě 390 Kč
  • možnost výhry skvělých cen (poukazy na zájezdy, cykloservis, cyklo komponenty, kolo,…) 
  • slevy, výhody a doprovodné akce pro účastníky výzvy (podívejte se do podstránek jednotlivých měst, jaké akce se nabízí u vás)

Poznámka: Startovní balíčky se z důvodu optimalizace počtu cest kurýrů autem s ohledem na životní prostředí rozesílají vždy po skončení jednotlivých cenových vln.

Termíny a ceny registračních vln 2023

Varianta: Platím si to sám/sama

Ceny účastnických poplatků pro jednotlivce.

1. února – 28. února: 430 Kč 
1. března – 31. března 450 Kč 
1. dubna – 15. dubna 470 Kč 
16. dubna – 30. dubna 520 Kč 

Podpořit rozvoj Do práce na kole – a tedy i snah o lepší infrastrukturu pro chodce a běžce v zúčastněných městech – můžete zvolením benefičního startovného ve výši 750 Kč.

Varianta: Platí za mě zaměstnavatel

Ceny účastnických poplatků, pokud platí zaměstnavatel za zaměstnance (platba fakturou). Uvedené ceny jsou osvobozeny od DPH. Firemní koordinátor musí vždy před koncem vlny přihlášené účastníky schválit – jen tak dostanou účastníci triko včas a nebudete za ně muset platit vyšší startovné.

1. února – 28. února: 430 Kč
1. března – 31. března 450 Kč
1. dubna – 15. dubna 470 Kč
16. dubna – 30. dubna 520 Kč

Varianta: Mám voucher na startovné

Voucher z našeho e-shopu uplatníte přímo v registračním systému, kde zadáte unikátní kód a dokončíte registraci. Voucher na startovné lze zakoupit také přes server GoOut (s možností využít širší portfolio platebních metod jako např. Sodexo, eBenefity, Edenred, Benefity a Benefit Plus, vše s příplatkem 15 Kč) a v registračním systému zadáním unikátního kódu poukázku uplatnit a registraci dokončit.

 

Startovní balíčky včetně triček se z důvodů šetření emisí a konsolidace rozesílky odesílají vždy po skončení vlny.

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Mediální partneři