Zubří - Do práce na kole
Zubří

Jelikož je Zubří sportovní město, rozhodli jsme se po úspěšném účinkování ve výzvě 10 000 kroků, přihlásit do další výzvy, tentokrát s názvem Do práce na kole. Tato výzva startuje 1. května, běží celý měsíc a účastníci a účastnice se dopravují do práce, na nákup, na návštěvu, na trénink, s dětmi do školy na kole, na koloběžce, pěšky nebo poklusem. Cílem této výzvy je podpořit svou fyzičku a psychickou pohodu, ušetřit náklady za pohonné hmoty, snížit emise CO2, hluk a prach z pneumatik a v rámci týmu poznat své kolegy.

A jaký je základní princip výzvy? Vytvořit 2-5 členný tým, registrovat se do výzvy kdykoliv od 1.2. do 30.4.V ceně registrace je tričko z biobavlny s originální ročníkovou grafikou (možnost výběru grafiky i trička s grafikou 2023), nákrčník nebo ponožky. Pro letošní rok jsou vypsány kategorie Pravidelnost týmů a Zelené kilometry jednotlivců, oslovit můžete i své zaměstnavatele kvůli účasti v kategorii Cyklozaměstnavatel do práce na kole. Kromě dobrého pocitu z jízdy či chůze se taky můžete těšit na Akci na triko a na závěrečné vyhodnocení výzvy. Více informací o výzvě naleznete na odkazu https://dopracenakole.cz/.

Registrace do výzvy bude spuštěna 1. února a nezapomeňte, že čím dříve se přihlásíte, tím levnější budete mít startovné! Pevně věříme, že se k nám přidají i cyklisté, kteří byli dosud registrováni v jiných městech a vytvoří tak s ostatními konkurenceschopné cyklistické Zubří! Aktuální informace o výzvě můžete průběžně sledovat i na FB stránce https://www.facebook.com/groups/676926521315618.

Akce

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři