!Nutná REZERVACE! Mahlerovská odpolední komentovaná prohlídka a vycházka a pak kino zdarma "Alma a Oskar" - Do práce na kole

!Nutná REZERVACE! Mahlerovská odpolední komentovaná prohlídka a vycházka a pak kino zdarma "Alma a Oskar"

Jihlava / Akce
21. 5. 2024, 16:00

!Nutná REZERVACE! Mahlerovská odpolední komentovaná prohlídka a vycházka a pak kino zdarma "Alma a Oskar"

Úterý 21.5. 16:00 Dům Gustava Mahlera – Komentovaná prohlídka Domu Gustava Mahlera a poté zkrácená procházka mahlerovskou Jihlavou do kina Dukla na film Alma a Oskar

Kdy a kde: úterý 21.5. sraz 16:00 Dům Gustava Mahlera Jihlava v ulici Znojemská 4 ZDE …účastníky prosím o dochvilnost, díky :-)

!Nutná je zde potvrzená REZERVACE – KAPACITA JE OMEZENA NA MAX. 30 OSOB! …v případě zájmu o tuto akci napište mi prosím na email pstejskal.ji@gmail.com poptávku tj. počet a jména osob a do předmětu zprávy uveďte „Mahlerovské odpoledne“. Volná místa resp. rezervaci dle pořadí došlých poptávek vám potvrdím emailem zpět do vyčerpání kapacity, děkuji za pochopení.

Pozn. V případě, že se již rezervované akce nebudete moci zúčastnit, kontaktujte mne opět na pstejskal.ji@gmail.com, volné místo nabídnu dalším zájemcům. Díky a těším se na setkání.

Následuje projekce filmu „Alma a Oskar“ –  kino Dukla Jihlava – úterý 21.5. začátek 17:30 (pouze na film není rezervace nutná, kapacita sálu je dostatečná cca 150 míst)

Oskar Kokoschka je jedním z největších expresionistických malířů své doby, Alma Mahler, vdova po Gustavu Mahlerovi, je nadějnou skladatelkou. Jejich vášnivý milenecký vztah v obou probudí nepoznanou touhu spojenou s uměním a posedlostí.

Odkaz na ČSFD

Jak: Ideálně v tričku DPNK ;-) …ale budeme kontrolovat především dle seznamu účastníků. 

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři