Zveme na Prague Bike Fest, kde se můžeme potkat - Do práce na kole

Zveme na Prague Bike Fest, kde se můžeme potkat

Zveme na Prague Bike Fest, kde se můžeme potkat
4. 4. 2024, 2 min. čtení

O víkendu 27.–28. 4. se dočkají všichni nadšenci největšího cyklistického svátku v roce – Prague Bike Festu. Po loňské premiéře se i letos brány pražského Výstaviště otevřou všem nadšencům a milovníkům cyklistiky a vy si můžete během dvou dnů užít pořádnou porci adrenalinových show, exhibice, workshopy, organizované vyjížďky se známými sportovci, testování kol, ale i afterparty a gastronomická potěšení. Stavit se můžete i u stánku našeho spolku AutoMat a pohovořit si o městské cyklistice, jak pomoci se zlepšováním infrastruktury nebo pak humanizovat pražskou magistrálu. 

Chybět nebude prezentace renomovaných i nových značek, na své si přijdou ale i děti. Právě pro ně bude připraven zbrusu nový dětský testovací okruh pod vedením zkušených instruktorů. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude pořádně adrenalinová Big Air show v čele s Teodorem Kováčem. Uprostřed Bruselské cesty ve výšce až 7 metrů předvede své nejtěžší triky jako jsou double-backflip, frontflip nohand nebo otočka o 720 stupňů.

Pro nadšence i rekreační cyklisty

Bohatý program na návštěvníky čeká nejen ve venkovních prostorách, ale také v pavilonech, které
poskytnou zázemí pro prezentaci nejnovějšího vybavení ze světa cyklistiky. Klidnější povahy si přijdou na své také v Bike Forum Stage, kde budou probíhat cestovatelské přednášky, rozhovory nebo třeba diskuse na téma bezpečnosti a elektromobility.

Více na webu Prague Bike Fest 

Výzvu pořádá
Generální partneři
Národní partneři
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři